Dauntless – nowa gra Free-to-Play wkracza do sklepu Xbox

Podziel się z innymi!

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on email
Email
Share on reddit
Reddit
Share on whatsapp
WhatsApp

Jeszcze więcej sieciowej i bezpłatnej zabawy a katalogu gier na Xbox One! Phoenix Labs dostarcza nową produkcję RPG.

Nie trzeba kupować gier, aby zagrać w nowe produkcje na Xbox One. Dzięki tytułom Free-to-Play można bawić się bezpłatnie, choć należy przy tym posiadać płatną przepustkę sieciową – Xbox Live Gold. Jeśli ją posiadamy, to można pobrać na przykład Dauntless, które dziś zawitało do wirtualnego marketu Xbox. Gra stawia na kooperacyjną rozgrywkę na zniszczonej przez kataklizm planecie, gdzie roi się od groźnych stworów. Starcie z nimi nie należy do najłatwiejszych, gdyż są sprytne i trzeba wcześniej poznać ich słabe punkty. Zbierając doświadczenie w walkach, rozbudujemy naszego wojownika, arsenał, mogąc łatwiej pokonywać większych wrogów.

Potyczki jednak nie będą polegać na prostych atakach, lecz na opracowaniu konkretnej taktyki. Bestie potrafią pokonać nas z łatwością, gdy nie znajdziemy na nie sposobu przez dłuższy czas. Sam nasz bohater posiada próg wytrzymałości, który słabnie przy każdym ciosie czy uniku. Bronie także nie są jednakowo mocne i szybkie, więc należy się zastanowić, czym podejmiemy walkę.

»Zobacz również: Nowa gra na liście Free-to-Play: World of Warships: Legends

Grę pobierzecie już teraz na swoje konsole bezpłatnie i znajdziecie ją w sklepie Xbox. Przycisk do marketu z grą znajdziecie poniżej. Dauntless obsługuje pełny Cross-Play, pozwalając na rozgrywkę z graczami Playstation 4, PC, a wkrótce również z Nintendo Switch.

Najnowsze wpisy, które warto zobaczyć:

Autor wpisu:

Adrian Dudek

Adrian Dudek

Szanuję każdą platformę do gier. Jestem wielkim fanem festiwalu Horizon, co-opowych platformówek i zręcznościówek. Na co dzień przeciętny gracz, dumny tata, troskliwy mąż.  | Co-Founder WorldofXbox.pl