Nowa gra na liście Free-to-Play: World of Warships: Legends

Podziel się z innymi!

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on email
Email
Share on reddit
Reddit
Share on whatsapp
WhatsApp

Popularna gra strategiczna znana użytkownikom PC teraz na konsoli Xbox One i Playstation 4. Zagraj bezpłatnie w World of Warships: Legends już teraz.

W bibliotece darmowych gier wojennych nie brakuje na Xbox One. Mamy World of Tanks, Battle Islands: Commanders, czy War Thunder. Od teraz listę uzupełnia World of Warships: Legends od Wargaming Group Limited, koncentrujące się w strategicznej grze morskiej. Gracze mają dyspozycji setki okrętów, jak pancerniki, niszczyciele czy krążowniki, a celem jest dominacja na morzu, atakując wrogie jednostki.

Aktualnie gra jest w fazie wstępnego dostępu, więc tymczasowo okrojono rozgrywkę do 50 okrętów w trzech klasach: niszczycieli, krążowników i pancerników. Walki i misje bojowe stoczymy na 15 mapach. Jeśli chcecie grać z przyjaciółmi online (tryb multiplayer od 1-18 graczy), w grze znajdziecie czat głosowy. Sam World of Warships: Legends nie zajmuje też za wiele miejsca, wystarczy 13,5 GB wolnej przestrzeni na dysku konsoli.

»Zobacz również: Lista gier Free-to-Play na Xbox One

Jeśli lubicie taktyczne walki na morzu, już teraz pobierzcie grę bezpłatnie na Xbox One.

 

Promocje Xbox od CDKeys

Najnowsze wpisy, które warto zobaczyć:

Autor wpisu:

Adrian Dudek

Adrian Dudek

Szanuję każdą platformę do gier. Jestem wielkim fanem festiwalu Horizon, co-opowych platformówek i zręcznościówek. Na co dzień przeciętny gracz, dumny tata, troskliwy mąż.  | Co-Founder WorldofXbox.pl