Darmowy weekend z Tom Clancy’s Ghost Recon Wildlands

Podziel się z innymi!

Facebook
Twitter
Email
Reddit
WhatsApp

Wyrusz w niebezpieczną wędrówkę do Boliwii w poszukiwaniu kartelu narkotykowego Santa Blanca.

Już w najbliższy weekend, Ubisoft postanowił zaoferować graczom bezpłatny dostęp do swojej najnowszej produkcji z pod szyldu Tom Clancy’s. W tym czasie weźmiemy udział w taktycznych misjach specjalnych (solo lub w kooperacji), albo staniemy do walki w najnowszym trybie PvP Ghost War. Wydarzenie rozpocznie się w czwartek o godzinie 20:00 czasu polskiego i potrwa do niedzieli, do godziny 23:59. Warto wspomnieć, że do wzięcia udziału w bezpłatnym weekendzie z Tom Clancy’s Ghost Recon Wildlands wymagany jest od uczestników aktywny abonament Xbox Live Gold.

Oprócz darmowego dostępu do produkcji, gracze otrzymają ofertę specjalną na zakup pełnej wersji gry. Promocja obniży cenę Ghost Recon Wildlands aż o 50%. Biorąc pod uwagę aktualną cenę, tytuł kupimy już od 140 złotych za edycję podstawową, 165 złotych z pakietem Deluxe, oraz 230 złotych w wersji Gold.

Plusem jest, że decydując się na zakup gry zachowamy wszelkie postępy, jakie zdobyliśmy podczas darmowego dostępu. My ze swojej strony możemy polecić Tom Clancy’s Ghost Recon Wildlands, przynajmniej aby wypróbować tytuł podczas bezpłatnego weekendu. Należy się wcześniej uzbroić w blisko ok 50 GB wolnej przestrzeni na dysku konsoli.

Autor wpisu:

Picture of Adrian Dudek

Adrian Dudek

Szanuję każdą platformę do gier. Jestem wielkim fanem festiwalu Horizon, co-opowych platformówek i zręcznościówek. Na co dzień przeciętny gracz, dumny tata, troskliwy mąż.  | Co-Founder WorldofXbox.pl

Promocje Xbox od CDKeys

Najnowsze wpisy, które warto zobaczyć: