Darmowy weekend z Tom Clancy’s: The Division na Xbox One

Podziel się z innymi!

Facebook
Twitter
Email
Reddit
WhatsApp

Ubisoft zaprasza na weekendową walkę o przetrwanie w The Division.

facebookCodziennie piszemy o konsoli Xbox.
Polub nas na facebooku!

 

 

Członkowie abonamentu Xbox Live Gold mają możliwość od jutra pobrać i zmierzyć się w grze od Ubisoftu oraz Massive Entertainment. Chodzi oczywiście o zeszłoroczny tytuł Tom Clancy’s: The Division, które do niedzieli nie będzie wymagać żadnych opłat.

Do tej pory mogliśmy pobrać wersję trial ze sklepu Xbox, lecz pozwalała ona jedynie na rozgrywkę do maksymalnie sześciu godzin. Weekendowy dostęp nie posiada żadnych ograniczeń przez blisko 4 dni.

Jeżeli spodoba Wam się Tom Clancy’s: The Division przez te kilka dni i skłonicie się do zakupu pełnej wersji, to również od jutra do 15 maja tytuł będzie można kupić aż 60% taniej. Gracze bez aktywnej subskrypcji będą mogli skorzystać z promocji jedynie do 8 maja. Licząc, że aktualnie gra kosztuje 199,99 złotych, cena może wynieść około 80 złotych. Wszystkie Wasze postępy zostaną jednocześnie zachowane.

»Zobacz również: Paladins (free-to-play) wychodzi z bety

Grę od jutra powinniście znaleźć w sekcji gier do instalacji na konsoli Xbox One. Jeśli nie, to sami możecie pobrać grę z linku poniżej.

Weekendowa akcja z Tom Clancy’s: The Division dostępna również na konsoli Playstation 4 oraz na PC.
Autor wpisu:

Picture of Adrian Dudek

Adrian Dudek

Szanuję każdą platformę do gier. Jestem wielkim fanem festiwalu Horizon, co-opowych platformówek i zręcznościówek. Na co dzień przeciętny gracz, dumny tata, troskliwy mąż.  | Co-Founder WorldofXbox.pl

Promocje Xbox od CDKeys

Najnowsze wpisy, które warto zobaczyć: