Darmowe dni z Call of Duty: Modern Warfare II

Podziel się z innymi!

Facebook
Twitter
Email
Reddit
WhatsApp

Jeżeli planujecie zakup najnowszej odsłony Call Of Duty, to teraz jest doskonały moment, by sprawdzić tą grę za darmo!

Za oknem szybko robi się ciemno i jest zimno. To doskonały motyw do długich wieczorów przed konsolą. Zwłaszcza, kiedy to można za darmo pobiegać z karabinem w trybie wieloosobowym w grze Call of Duty: Modern Warfare II i nie mówimy tu o trybie Warzone.

Activiosn zapowiedziało, iż zaczynając od dziś (czwartek) od godziny 19:00 aż do poniedziałku do 19:00, czyli łącznie przez 5 dni sprawdzicie ten tytuł za darmo (z wyłączeniem kampanii) na konsolach Xbox. Do dyspozycji graczy przewidziano trzy następujące mapy: Shipment, Farm 18 oraz El Asilo. W tym cztery tryby: Team Deathmatch, Domininacja, Hardpoint oraz Zabójstwo Potwierdzone.

call of duty modern warfare 2 darmowy weekend

Ponadto dostępny będzie nowy dla serii tryb trzecioosobowy jak i oczywiście dobrze znany ten pierwszo. Do rozgrywki nie jest wymagany abonament Xbox Live Gold.

Autor wpisu:

Picture of Piotr Dudek

Piotr Dudek

Człowiek i gracz. Od wielu lat gram na konsolach Microsoftu. Moją pierwszą był Xbox 360 w zestawie z Forza Motorsport 3. Jestem  fanem 4K na dużym ekranie.  Od 8 lat jestem w programie Xbox Insider, o którym często też tu piszę. GT: Marianek9.

Promocje Xbox od CDKeys

Najnowsze wpisy, które warto zobaczyć: