Darmowe dni z Call of Duty: Modern Warfare II

Podziel się z innymi!

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on email
Email
Share on reddit
Reddit
Share on whatsapp
WhatsApp

Jeżeli planujecie zakup najnowszej odsłony Call Of Duty, to teraz jest doskonały moment, by sprawdzić tą grę za darmo!

Za oknem szybko robi się ciemno i jest zimno. To doskonały motyw do długich wieczorów przed konsolą. Zwłaszcza, kiedy to można za darmo pobiegać z karabinem w trybie wieloosobowym w grze Call of Duty: Modern Warfare II i nie mówimy tu o trybie Warzone.

Activiosn zapowiedziało, iż zaczynając od dziś (czwartek) od godziny 19:00 aż do poniedziałku do 19:00, czyli łącznie przez 5 dni sprawdzicie ten tytuł za darmo (z wyłączeniem kampanii) na konsolach Xbox. Do dyspozycji graczy przewidziano trzy następujące mapy: Shipment, Farm 18 oraz El Asilo. W tym cztery tryby: Team Deathmatch, Domininacja, Hardpoint oraz Zabójstwo Potwierdzone.

call of duty modern warfare 2 darmowy weekend

Ponadto dostępny będzie nowy dla serii tryb trzecioosobowy jak i oczywiście dobrze znany ten pierwszo. Do rozgrywki nie jest wymagany abonament Xbox Live Gold.

Autor wpisu:

Piotr Dudek

Piotr Dudek

Człowiek i gracz. Od wielu lat gram na konsolach Microsoftu. Moją pierwszą był Xbox 360 w zestawie z Forza Motorsport 3. Jestem  fanem 4K na dużym ekranie.  Od 7 lat jestem w programie Xbox Insider, o którym często też tu piszę. GT: Marianek9.

Promocje Xbox od CDKeys

Najnowsze wpisy, które warto zobaczyć: