Nowości w abonamencie Xbox Game Pass!

Podziel się z innymi!

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on email
Email
Share on reddit
Reddit
Share on whatsapp
WhatsApp

Microsoft aktualizuje bibliotekę gier w najmłodszym abonamencie dodając nowe produkcje. Co tym razem zaoferowano?

Najpopularniejszy z abonamentów obchodzi właśnie drugą rocznicę, bowiem 1 czerwca 2017 został oficjalnie udostępniony graczom Xbox One (24 maja dla subskrybentów Xbox Live Gold). Nie inaczej niż w poprzednich miesiącach, postarano się o solidne tytuły w nowej aktualizacji. Warto jednak mieć też na uwadze, że kilka tytułów opuszcza katalog gier z początkiem przyszłego miesiąca.

»Zobacz również: 11 gier opuści Xbox Game Pass końcem maja

Co udostępni najnowsza aktualizacja w tym miesiącu oraz na czerwiec 2019 w Xbox Game Pass? Microsoft uzupełni bibliotekę usługi o następujące produkcje:

To z pewnością nie wszystkie gry, które znajdziemy w czerwcowym zestawieniu. Należy jednak uzbroić się w cierpliwość i wypatrywać nowych informacji.

 

Abonament Xbox Game Pass oferuje swobodny dostęp do katalogu ponad 170 pełnych wersji gier. Miesięczna opłata wynosi 40 zł. Dodatkowo, gdy będziesz chciał kupić grę na własność, aby korzystać w niej nawet, gdy abonament wygaśnie, wszystkie produkcje ze zbioru są przecenione o 20%, a dodatki o 10%

Najnowsze wpisy, które warto zobaczyć:

Autor wpisu:

Adrian Dudek

Adrian Dudek

Szanuję każdą platformę do gier. Jestem wielkim fanem festiwalu Horizon, co-opowych platformówek i zręcznościówek. Na co dzień przeciętny gracz, dumny tata, troskliwy mąż.  | Co-Founder WorldofXbox.pl