Crash Bandicoot N.Sane Trilogy może trafić na Xbox One?

Podziel się z innymi!

Facebook
Twitter
Email
Reddit
WhatsApp

Kilka wskazówek na to, że może być to nawet w tym roku.

Tytuły na wyłączność najczęściej decydują o tym, którą konsolę wybierzemy. Choć coraz częściej zdarza się, że gracze posiadają dwie, a nawet więcej urządzeń do gier wideo, to wciąż firmy walczą o jak najlepsze produkcje ekskluzywne. Jednym z takich tytułów jest Crash Bandicoot N.Sane Trilogy, który już jutro (30.06.) ma swoją premierę na Playstation 4. Platformowy Crash zapowiadany był wyłącznie na konsolę Sony, jednak prawdopodobnie zobaczymy go również na PC i Xbox One w grudniu tego roku.

 Crash Bandicoot N.Sane Trilogy

Jak podaje serwis xboxachievements.com, źródłem tych doniesień jest węgierski sklep supergamer.hu, który opublikował xboxową edycję gry z datą premiery przypadającą na 8 grudnia 2017. Nie tak dawno także Playstaion IRL reklamował Crash Bandicoot N jako tytuł dostępny najpierw na Playstation 4. Na samym opakowaniu Playstation z grą zabrakło też standardowego dopisku Tylko na Playstation (dziękujemy Mateuszowi!).

Zdjęcie użytkownika Mateusz Kraszewski.

Te wskazówki mogą sugerować możliwą wersję dla konsoli Microsoftu, jednak póki Activision nie potwierdzi tych informacji, można to uznać jako plotkę. Nie mniej jednak chętnie przyjęlibyśmy Crash Bandicoot N.Sane Trilogy na Xbox One.

 Autor wpisu:

Adrian Dudek

Adrian Dudek

Szanuję każdą platformę do gier. Jestem wielkim fanem festiwalu Horizon, co-opowych platformówek i zręcznościówek. Na co dzień przeciętny gracz, dumny tata, troskliwy mąż.  | Co-Founder WorldofXbox.pl

Promocje Xbox od CDKeys

Najnowsze wpisy, które warto zobaczyć: