Plotka: Znana jest cena oraz nazwa nowej konsoli Xbox

Podziel się z innymi!

Facebook
Twitter
Email
Reddit
WhatsApp

Już niebawem zacznie się pokaz Microsoftu na E3, a tymczasem poznajemy pewne dane o Scorpio.

Wiemy, że lepiej poczekać do samej konferencji, jednak pewne wiadomości wychodzą chwile przed nią. Jedną z nich jest nazwa konsoli, którą aktualnie znamy jako Project Scorpio. Dużo ma się nie zmienić, ponieważ nowy Xbox to Xbox Scorpio. Wiedząc, że wielu z nas przyzwyczaiło się do tego tytułu, wyszłoby to na plus. Xbox One X – taką nazwę nosi najsilniejsza konsola na rynku.

Plotkę przedstawiła sieć amerykańskich sklepów BestBuy, która rozesłała maile o możliwych pre-orderach.

Okazało się, że jest to tylko podstawiona nazwa tymczasowa, jednak bez dopisku „Project”, zrobiło się małe zamieszanie w internecie. Jeśli chodzi o cenę, to znany YouTubowy dziennikarz wspomniał na twitterowym profilu, że jest to z pewnością cena 499$ i ta informacja potwierdziła się.
 

 

»Zobacz również: Trailery Xbox przed E3 zdradzają datę premiery i cenę?

Wszystko wyjaśni się już wkrótce, a dokładnie po godzinie 23:00. Sami z niecierpliwością czekamy na konferencję Microsoftu. Zobaczyć ją możecie w aplikacji Mixer w rozdzielczości 4K. Dla aktywnych członków przewidziane są pewne nagrody, jak paczki gier na Xbox One.


Autor wpisu:

Picture of Adrian Dudek

Adrian Dudek

Szanuję każdą platformę do gier. Jestem wielkim fanem festiwalu Horizon, co-opowych platformówek i zręcznościówek. Na co dzień przeciętny gracz, dumny tata, troskliwy mąż.  | Co-Founder WorldofXbox.pl

Promocje Xbox od CDKeys

Najnowsze wpisy, które warto zobaczyć: