Call of Duty: Vanguard za darmo przez 14 dni

Podziel się z innymi!

Facebook
Twitter
Email
Reddit
WhatsApp

Jeśli nie mieliście okazji zagrać w najnowszą odsłonę popularnej strzelanki, to właśnie teraz będzie idealna okazja!

Call of Duty: Vanguard to najnowsza odsłona gry z gatunku strzelanek pierwszoosobowych, których serię zapoczątkowano w 2003r. Została częściowo inspirowana prawdziwymi wydarzeniami z okresu II wojny światowej. Nasze wrażenia z gry możecie przeczytać tutaj.

Od 30 marca do 13 kwietnia odbędzie się dwutygodniowy, darmowy dostęp do trybu multiplayer, gdzie czeka na graczy mnóstwo zabawy. To pierwszy w historii tak długi, darmowy dostęp do gry Call of Duty. Dzięki temu, gracze będą mogli sprawdzić się na polu bitwy, co może przekonać ich do pozostania z grą na dłużej.

Call of Duty: Vanguard

W Call of Duty: Vanguard trwa już drugi sezon, a niedawno do gry dołączyły dwie nowe mapy, Gondola i Casablanca, a także twórcy dodali pojazdy dla urozmaicenia rozgrywki. Oprócz najnowszych map i trybów, gracze będą mogli sprawdzić najpopularniejsze mamy takie jak Shipment czy Das Haus. Są to małe mapy, które sprzyjają dużej ilości akcji i naprawdę, tam się dużo dzieje.

Dajcie znać czy skorzystacie z darmowego dostępu!

Źródło: callofduty.com

Autor wpisu:

Katarzyna Pruska

Katarzyna Pruska

Przygodę z grami zaczęłam od Commodore 64 – dzięki starszemu rodzeństwu. Fanka dużych produkcji w 4K ale także indyków. Z „Zielonymi” od 2013r. GT: John McC1ain007

Promocje Xbox od CDKeys

Najnowsze wpisy, które warto zobaczyć: