Call of Duty: Ghosts od teraz we wstecznej kompatybilności

Podziel się z innymi!

Facebook
Twitter
Email
Reddit
WhatsApp

Posiadając kopię gry na Xbox 360 możecie ograć ją na Xbox One.

To nie pierwszy przypadek gdzie wydane gry na obie generacje konsol są włączone w program wstecznej kompatybilności. Tak samo stało się z serią BioShock z Xboc 360 , które na Xbox One doczekało się edycji The Collection. Teraz nie w zestawie, a samodzielne Call of Duty: Ghost zostało dołączone do listy backward compatibility.

»Zobacz również: nowych gier we wstecznej kompatybilności

Szef zespołu wstecznej kompatybilności dodał, że jest to dobre dla graczy, którzy kupili wersję na Xbox 360, aby móc zagrać z przyjaciółmi posiadający produkcję na One.

 

Plusem jest to, że posiadając kopię dziesiątej części CoD’a popularnej strzelanki FPS na poprzednią X360, możecie bez problemu zagrać na Xbox One. Wystarczy włożyć płytę do napędu lub pobrać grę ze sklepu, jeśli zakupiliście uprzednio tytuł w wirtualnym markecie.

Różnica między ceną na Xbox One a Xbox 360 wynosi 60 złotych. Oczywiście droższa jest wersja na Xbox One. Pełne zestawienie gier w kompatybilności wstecznej zobaczycie tutaj.Autor wpisu:

Adrian Dudek

Adrian Dudek

Szanuję każdą platformę do gier. Jestem wielkim fanem festiwalu Horizon, co-opowych platformówek i zręcznościówek. Na co dzień przeciętny gracz, dumny tata, troskliwy mąż.  | Co-Founder WorldofXbox.pl

Promocje Xbox od CDKeys

Najnowsze wpisy, które warto zobaczyć: