Pięć nowych gier dołącza do wstecznej kompatybilności

Podziel się z innymi!

Facebook
Twitter
Email
Reddit
WhatsApp

Po długiej przerwie witamy kolejne tytuły w bibliotece backward compatibility.

Zespół od wstecznej kompatybilności miał spory odstęp od ostatniej publikacji następnych produkcji w programie BC. Powodem była m.in. konferencja E3 w Los Angeles oraz nowy program, nad którym skupiają się inżynierowie Microsoftu, a jest nim dołączenie gier z pierwszego Xboxa do usługi backward compatibility.

»Zobacz również: Lista gier wstecznie kompatybilnych na Xbox One

Dziś Major Nelson powiadomił graczy Xbox One o kolejnym zestawieniu tytułów, a są nimi: Blazing Angels, Cyber Troopers Virtual-On Oratorio Tangram, Radiant Silvergun, Wolf of the Battlefield: Commando 3 oraz Assassin’s Creed: Brotherhood. Na pewno najbardziej rozpoznawalna jest produkcja Ubisoftu i przedstawiać jej nie trzeba.

Symulator lotu z II Wojny Światowej, którym jest Blazing Angels nie znajdziemy w polskim sklepie. To samo jest z Wolf of the Battlefield: Commando 3, które reprezentuje nieskomplikowaną strzelankę, gdzie eliminujemy kolejne fale wrogich jednostek, korzystając z pokaźnego arsenału. Cyber Troopers Virtual On OT (54,99zł) jest zaś klasyczną bijatyką w futurystycznym świecie, gdzie na przeciw siebie stają dwa mechy. Radiant Silvergun (54,99zł) to także prosta, kosmiczna strzelanina z futurystycznego myśliwca. Bestsellerowe przygody Ezio w Assassin’s Creed: Brotherhood do kupienia w sklepie Xbox za 49,99 złotych.

Wszystkie produkcje zobaczycie na poniższych trailerach:

Assassin’s Creed: Brotherhood
49,99 zł


Cyber Troopers Virtual On OT
54,99zł


Blazing Angels


Radiant Silvergun
54,99zł


Wolf of the Battlefield: Commando 3

Autor wpisu:

Picture of Adrian Dudek

Adrian Dudek

Szanuję każdą platformę do gier. Jestem wielkim fanem festiwalu Horizon, co-opowych platformówek i zręcznościówek. Na co dzień przeciętny gracz, dumny tata, troskliwy mąż.  | Co-Founder WorldofXbox.pl

Promocje Xbox od CDKeys

Najnowsze wpisy, które warto zobaczyć: