Graj we dwójkę w Brothers: a Tale of Two Sons

Podziel się z innymi!

Facebook
Twitter
Email
Reddit
WhatsApp

Istnieje całkiem prosty sposób aby ogrywać ten tytuł we dwie osoby. Metoda ta jednak działa tylko na Xbox One, gdzie gra znajduje się też w Xbox Game Pass, więc będziecie mogli sprawdzić to sami przy aktywnym okresie próbnym.

Czym w ogóle jest Brothers: a Tale of Two Sons? Wcielamy się tu jednocześnie w dwójkę braci, którymi będziemy przemierzać bardzo niebezpieczną podróż w celu odnalezienia lekarstwa dla bardzo chorego ojca. Na naszej drodze natkniemy się na wiele łamigłówek i wrogów, którym musimy stawić czoło. Historia jest niesamowita a produkcja od Starbreeze Studios mocno wciągająca, pozwalając przy okazji dobrze wzbogacić nasz Gamerscore.

Jak więc grać na dwa kontrolery?
Z użyciem Co-pilota. Wystarczy przed rozpoczęciem gry wejść w ustawienia konsoli, włączyć oba pady a następnie jednego z nich przypisać jako dodatkowy, tak jak poniżej.

Teraz wystarczy tylko odpalić grę i ustalić między sobą, kto kim gra i sterować tylko swoją postacią. Jedna osoba lewą a druga prawą częścią kontrolera. Proste prawda?

Może Wy znacie podobne zastosowania dla tej funkcji?

facebookCodziennie piszemy o konsoli Xbox.
Polub nas na facebooku!

 

PRZYPOMINAMY O NASZYM KONKURSIE, DO WYGRANIA KOSZULKA!

Autor wpisu:

Picture of Piotr Dudek

Piotr Dudek

Człowiek i gracz. Od wielu lat gram na konsolach Microsoftu. Moją pierwszą był Xbox 360 w zestawie z Forza Motorsport 3. Jestem  fanem 4K na dużym ekranie.  Od 8 lat jestem w programie Xbox Insider, o którym często też tu piszę. GT: Marianek9.

Promocje Xbox od CDKeys

Najnowsze wpisy, które warto zobaczyć: