Czerwcowy konkurs dla fanów WorldofXbox!

Podziel się z innymi!

Facebook
Twitter
Email
Reddit
WhatsApp

Dzień dziecka z dziecinnie prostym konkursem. Rywalizuj!

Dlatego, że wszyscy jesteśmy dziećmi, dużymi czy małymi, organizujemy dla Was specjalny konkurs. Cieszymy się z Waszej reakcji na zapowiedziane wydarzenie i nagrody, więc pozwolimy Wam wybrać co chcielibyście od nas otrzymać.

Konkurs Xbox

Głosy na facebookowym profilu były podzielone, więc to wygrany uczestnik sam wybierze, czy chciałby otrzymać koszulkę Game&Roll, Konsolowy Mistrz lub komin z własnym gamertagiem.

Przejdźmy do zadania, które nie jest wcale trudne. Ponieważ lubimy Waszą kreatywność, chcielibyśmy abyście wystroili swojego Xboxowego avatara na ten wyjątkowy Dzień Dziecka.  Możliwości macie wiele, a najlepszy pomysł i stylizację obdarujemy gadżetem z Naszego sklepu. Tym samym pragniemy poinformować, że dziś – w Dzień Dziecka –  pokrywamy koszt wysyłki wszystkich zamówień!

World of Xbox: Sklep strony WorldofXbox.pl
Stworzony obraz gracza wklejcie do komentarza poniżej tego wpisu! Na przesyłanie Waszych stylizacji czekamy do poniedziałku! (05.06.2017).

Dla tych, którzy nie wiedzą gdzie znaleźć edytowanie avatara, prezentujemy któtką instrukcję:

 1. Wybieramy w przewodniku nasz profil i przechodzimy do następnego okna.

 

 2. W kolejnym kroku wybierz opcję Dostosuj profil. 

 

 3. Następnie znajdziesz się w garderobie, gdzie przygotujesz się do Naszego konkursu. 

 

4. Wybierając przycisk menu, znajdziemy opcję Zrób zdjęcie i ustawimy nowy obraz jako Nasze główne. Aby pobrać nowe zdjęcie avatara, przejdźcie do www.account.xbox.com/pl-PL/Profile, a tam pobierzecie fotografię. Następnie wklejcie ją do komentarza poniżej tego wpisu!

Przykład:

Życzymy powodzenia!Autor wpisu:

Adrian Dudek

Adrian Dudek

Szanuję każdą platformę do gier. Jestem wielkim fanem festiwalu Horizon, co-opowych platformówek i zręcznościówek. Na co dzień przeciętny gracz, dumny tata, troskliwy mąż.  | Co-Founder WorldofXbox.pl

Promocje Xbox od CDKeys

Najnowsze wpisy, które warto zobaczyć: