Brawl Chess na pierwszym zwiastunie. Premiera już 26 listopada.

Podziel się z innymi!

Facebook
Twitter
Email
Reddit
WhatsApp

Brawl Chess to epickie szachy z bohaterami ze świata fantasy stworzone przez polskie RedDeerGames i Platige Image. Właśnie opublikowano pierwszy zwiastun!

RedDeerGames jest to studio najbardziej znane z Cyber Protocol, które swoją drogą na łamach World of Xbox recenzowaliśmy. Tym razem studio łączy siły z również rodzimym Platige Image. Te z kolei specjalizuje się w tworzeniem grafiki komputerowej, animacji 3D i cyfrowych efektów specjalnych. Wśród ich projektów znalazły się takie realizowane dla między innymi Ubisoft, Netflix, HBO czy też Warner Bros.

Tym razem, z tej kooperacji powstało Brawl Chess. Gra na konsolach zadebiutuje już 26 listopada tego roku. Produkcja będzie szaloną wariacją szach z bohaterami ze świata fantasy. Wszystko to w charakterystycznej, kreskówkowej i nowoczesnej oprawie. Dzięki temu gra ma być dostosowana także dla najmłodszych i być dobrym momentem na trening szarych komórek poprzez zabawę, w czym pomoże tryb wieloosobowy.

Zwiastun gry zobaczycie poniżej:

Więcej o grze dowiecie się na stronie internetowej twórców.

Autor wpisu:

Piotr Dudek

Piotr Dudek

Człowiek i gracz. Od wielu lat gram na konsolach Microsoftu. Moją pierwszą był Xbox 360 w zestawie z Forza Motorsport 3. Jestem  fanem 4K na dużym ekranie.  Od 7 lat jestem w programie Xbox Insider, o którym często też tu piszę. GT: Marianek9.

Promocje Xbox od CDKeys

Najnowsze wpisy, które warto zobaczyć: