Black Friday: Lista promocji wartych uwagi

Podziel się z innymi!

Facebook
Twitter
Email
Reddit
WhatsApp

Czarny piątek czas zacząć! W tym miejscu przygotowaliśmy listę najciekawszych naszym zdaniem promocji. Znajdziecie tutaj przeceny na gry, abonamenty, konsole Xbox One oraz akcesoria.

To już dziś, czarny piątek, szerzej znany jako black friday oficjalnie wystartował. To właśnie teraz ruszy najwięcej dużych przecen. Jak co roku ludzi opanowuje szał zakupów, a sklepy atakują nas swoimi ofertami z każdej strony. Te raz są lepsze, a raz gorsze. Czasem bywa tak, że ceny są zawyżone przed tym dniem, przez sprzedawców, aby finalnie w rzeczywistości tylko nieznacznie ją przecenić.

Tutaj zaś zdecydowaliśmy się zamieścić linki do ofert, które uważamy na warte uwagi. W taki sposób, aby ustrzec Was od tych niekorzystnych. Należ mieć jednak na uwadze, że w przypadku tych najlepszych promocji, istotną rolę może mieć czas. Nakład sprzedawanych produktów na pewno jest w jakimś stopniu ograniczony.

Dlatego też dokonaliśmy dla Was odpowiedniej selekcji, abyście mieli pewność, że polecane przez nas okazje są sprawdzone. Dzięki temu będziecie mogli dokonać pewniejszego i szybszego wyboru.

Promocje na gry:


Promocje na abonamenty:


Promocje na konsole Xbox:


Promocje na akcesoria:

Autor wpisu:

Piotr Dudek

Piotr Dudek

Człowiek i gracz. Od wielu lat gram na konsolach Microsoftu. Moją pierwszą był Xbox 360 w zestawie z Forza Motorsport 3. Jestem  fanem 4K na dużym ekranie.  Od 8 lat jestem w programie Xbox Insider, o którym często też tu piszę. GT: Marianek9.

Promocje Xbox od CDKeys

Najnowsze wpisy, które warto zobaczyć: