Kolejne bezprzewodowe słuchawki dla Xbox One zapowiedziane

Podziel się z innymi!

Facebook
Twitter
Email
Reddit
WhatsApp

O jednych z nich pisaliśmy w ostatnim tygodniu. Jakie kolejne modele otrzymamy w tym roku?

Microsoft obiecał graczom szereg bezprzewodowych akcesoriów dla Xbox One i dziś chce pochwalić się dostępną w tym roku półką headsetów, oferujących w pełni bezprzewodowe połączenie z konsolą. Bez zbędnych adapterów czy innych stacji, zaśmiecających miejsce obok konsoli. Już tej jesieni otrzymamy akcesoria od producentów jak: LucidSound, Turtle Beach i Razer.

Microsoft deklaruje, że każde oferowane urządzenie dostarczy wysokiej klasy jakość dźwięku, również w komunikacji online, dzięki specjalnym sterownikom Windows Sonic, zapewniającym dźwięk przestrzenny 7.1. Tym samym zasięg będzie równie mocny, jak w przypadku kontrolerów Xbox One, a połączymy je z każdą konsolą Xbox: One, One S, One X.

W przedstawionych modelach znajdziemy:

LucidSound LS15X
Cena: 99,99$

Obraz LucidSound Ls15X

Produkt od LucidSound zapewnia wysokiej jakości dźwięk i krystalicznie czyste rozmowy, ale nie to jest jego największą zaletą. Cechuje się przede wszystkim tym, że nie nosimy do na głowie, lecz na szyi. Same słuchawki wsadzamy do uszu, jak podstawowe zestawy do telefonu, dzięki czemu nie męczą ich od ucisku.

LucidSound LS35X
Cena: 179,99$

Obraz LucidSound LS35X

Kolejny model od LucidSound jest zestawem premium z intuicyjnym systemem sterowania. Jak twierdzi producent, oferują ogrom cech technicznych, dostarczając najwyższej jakości doświadczenia dla graczy. LS35X są kompatybilne z systemem Windows Sonic oraz Dolby Atmos, które aktualnie są już dostępne na Xbox One. Zestaw ma aluminiowe wykończenia nauszników i bardzo wygodną, piankową opaskę.

Turtle Beach Stealth 600 i 700
Cena: 99,95$ / 149,95$

Turtle Beach Stealth 700 Image

O zestawie od Turtle Beach dużo pisaliśmy w poprzednim tygodniu i o nim dowiedzieliśmy się najwcześniej, gdyż ich premiera miała miejsce już wczoraj. Oba modele posiadają wysokiej jakości 50mm głośnik z dźwiękiem surround, ale tylko wersja 700 posiada surround 7.1, tak samo jak zastosowanie Active Noise-Cancellation tłumiący hałas z zewnątrz. Słuchawki wyposażono również w bluetooth, dzięki czemu połączymy się z innymi urządzeniami bezprzewodowo, m.in z telefonem komórkowym. Dźwięk przestrzenny jest oferowany dzięki sterownikowi Windows Sonic.

Razer Thresher Headset
Cena: brak danych

Obraz zestawu słuchawkowego Razer Thresher

Razer również znalazł swoje miejsce wśród bezprzewodowych słuchawek dla Xbox. Producent twierdzi, że są najwygodniejszym zestawem słuchawkowym, dla najbardziej wymagających graczy. Skórzane nauszniki i piankowa opaska są wysokiej jakości, przez co są bardzo wygodne. Tak samo jak poprzednicy zapewniają wysokiej klasy dźwięk i porządnej klasy mikrofon, a na obudowie znajdziemy wbudowane przyciski szybkiego sterowania.

Gracze Xbox One mogą pozbyć się w prosty sposób przewodów i adapterów, dzięki nowym, bezprzewodowym produktom. Przedstawione słuchawki połączymy również z komputerami PC obsługującymi Xbox Wireless.

Autor wpisu:

Picture of Adrian Dudek

Adrian Dudek

Szanuję każdą platformę do gier. Jestem wielkim fanem festiwalu Horizon, co-opowych platformówek i zręcznościówek. Na co dzień przeciętny gracz, dumny tata, troskliwy mąż.  | Co-Founder WorldofXbox.pl

Promocje Xbox od CDKeys

Najnowsze wpisy, które warto zobaczyć: