Rusza otwarta BETA ze Steep: Road to the Olympics

Podziel się z innymi!

Facebook
Twitter
Email
Reddit
WhatsApp

Wielbiciele sportów zimowych mogą skorzystać z dostępu do otwartej bety. Podstawowa gra nie jest wymagana.

Ubisoft zaprasza graczy do wzięcia udziału w nowym dodatku do gry Road to the Olympics, którego testowa wersja rozpocznie się dziś wieczorem. Dokładnie o 18:00 czasu polskiego, chętni wybiorą się w podróż do Korei Południowej oraz do Japonii, gdzie udostępnione zostaną różne wyzwania. W Korei czekają na nas wydarzenia Downhill i Big Air, zaś w Japonii poszybujemy w Wingsuit, a także pojeździmy na desce snowboardowej.

»Zobacz również: Beta EA Sports UFC 3 na Xbox One już dostępna!

Otwarta beta potrwa do 4 grudnia, czyli do tego samego dnia co beta UFC 3. Finalna wersja Steep: Road to the Olympics będzie dostępna dzień później, tj. 5 grudnia. To nie koniec niespodzianek, ponieważ Ubisoft przygotował coś specjalnego dla aktywnych graczy. Dla tego, kto znajdzie się na szczycie tabeli w dyscyplinie downhill, ten wygra bilet na Zimowe Igrzyska Olimpijskie 2018 w Pjongczangu (Korea Południowa).

Cena dodatku do Steep został wyceniony na 123,99 złotych. Ukaże się także edycja Winter Games Edition (199,99 złotych), gdzie znajdziemy podstawową grę wraz z opisanym DLC.

Autor wpisu:

Adrian Dudek

Adrian Dudek

Szanuję każdą platformę do gier. Jestem wielkim fanem festiwalu Horizon, co-opowych platformówek i zręcznościówek. Na co dzień przeciętny gracz, dumny tata, troskliwy mąż.  | Co-Founder WorldofXbox.pl

Promocje Xbox od CDKeys

Najnowsze wpisy, które warto zobaczyć: