Beta EA Sports UFC 3 na Xbox One już dostępna!

Podziel się z innymi!

Facebook
Twitter
Email
Reddit
WhatsApp

Weź udział w walkach o tytuł najlepszego zawodnika wszech czasów w najnowszej odsłonie UFC od Electronic Arts.

Trzeciego listopada została ujawniona najnowsza produkcja spod szyldu EA Sports, której premiera odbędzie się 2 lutego 2018 roku. Firma pozwoliła także na udział w zamkniętej becie, jednak zapisy do niej są już niemożliwe. Jeżeli udało się wam wcześniej dokonać rejestracji, od dziś można testować tytuł w trzech trybach: UFC Ultimate Team, Fight Now oraz Online Quick Fight. Beta UFC 3 potrwa do 4 grudnia.

Gracze otrzymali na swoje skrzynki e-mail dwa kody do pobrania bety. Jednym można podzielić się ze swoimi przyjacielem, który nie zdążył zapisać się do trwającego wydarzenia.

UFC 3 trafi na półki sklepowe 2 lutego 2018 roku, a w markecie Xbox można zamawiać już przedpremierowe egzemplarze. Ceny zaczynają się od 288,99 złotych (260 zł z EA Access). Decydując się na zamówienie, gracze otrzymają dostęp do UFC 3 cztery dni wcześniej.

Autor wpisu:

Picture of Adrian Dudek

Adrian Dudek

Szanuję każdą platformę do gier. Jestem wielkim fanem festiwalu Horizon, co-opowych platformówek i zręcznościówek. Na co dzień przeciętny gracz, dumny tata, troskliwy mąż.  | Co-Founder WorldofXbox.pl

Promocje Xbox od CDKeys

Najnowsze wpisy, które warto zobaczyć: