Już teraz wejdź do otwartej bety Star Wars Battlefront II

Podziel się z innymi!

Facebook
Twitter
Email
Reddit
WhatsApp

Otwarta beta dla wszystkich już wystartowała! Pobierz i graj przez cały weekend w najnowszą produkcję Battlefront.

Electronic Arts sprawiedliwie podzielił dostęp do otwartej bety, gdzie każdy może wziąć w niej udział. Gracze z zamówieniami przedpremierowymi na Start Wars Battlefront II mogą już od wtorku walczyć w gwiezdnych bitwach, a pozostali właśnie otrzymali podobną możliwość. Przypominamy, że beta zamknie się w poniedziałek o godzinie 16:00 czasu polskiego, a klient do pobrania waży ok. 13 GB. Jeśli nie posiadacie obowiązkowego abonamentu Xbox Live Gold, to nic straconego, ponieważ aktualnie trwa bezpłatny weekend z usługą XBL.

EA udostępnił graczom cztery tryby gry. Uczestnicy bety Star Wars Battlefront II wezmą udział w Galaktycznym szturmie na Naboo, gdzie odbędą się starcia 20 na 20 na mapie Naboo: Theed.  Grając jako żołnierze-klony bądź droidy Separatystów będziemy walczyć o kontrolę nad pałacem królewskim. W trybie Natarcie myśliwców na Fondor staniemy za sterami jednego z trzech udostępnionych myśliwców lub statków bohaterów ze wszystkich trzech er filmowych. Atak na Takodanę zabierze graczy na nową mapę, gdzie Ruch Oporu i Najwyższy Porządek walczą wokół zamku Maz Kanaty. W tym trybie udział wziąć mogą jedynie klasy żołnierskie, polegając na unikalnych zdolnościach żołnierza szturmowego, ciężkiego strzelca, specjalisty i oficera, jak i na grze drużynowej. Ostatni Tryb arcade na Naboo to walki przeciwko jednostkom SI, gdzie zaprosić możemy do współpracy jednego ze swoich przyjaciół.

Aby pobrać betę Star Wars Battlefront II wyszukajcie ją z poziomu konsoli lub jeszcze łatwiej, skorzystajcie z naszego linku, gdzie pobierzecie ją z poziomu przeglądarki.

Autor wpisu:

Picture of Adrian Dudek

Adrian Dudek

Szanuję każdą platformę do gier. Jestem wielkim fanem festiwalu Horizon, co-opowych platformówek i zręcznościówek. Na co dzień przeciętny gracz, dumny tata, troskliwy mąż.  | Co-Founder WorldofXbox.pl

Promocje Xbox od CDKeys

Najnowsze wpisy, które warto zobaczyć: