Darmowy weekend z Xbox Live od dziś na Xbox One!

Podziel się z innymi!

Facebook
Twitter
Email
Reddit
WhatsApp

Niespodzianka dla graczy bez Golda – Microsoft postanowił obdarować wszystkich członków Xbox One bezpłatnym dostępem do gry multiplayer.

Jak dowiadujemy się z nowego materiału wideo z kanału Xbox, od dziś rozpoczyna się darmowy weekend z usługą Xbox Live. Pozwoli to zagrać wszystkim użytkownikom w trybie multiplayer i skorzystać z innych usług sieciowych, pomijając ofertę Games with Gold. Bez wątpienia, jest to świetny moment aby dołączyć do otwartej bety Star Wars Battlefront II, która również rozpoczyna się dzisiaj (dla graczy bez pre-orderu gry). Beta jak i cały dostęp do darmowych dni z Xbox Live zakończy się 9 października, czyli w najbliższy poniedziałek.

Wspomniany materiał wideo podkreśla, aby nie grać samemu i zaprosić do wspólnej rozgrywki swoich przyjaciół, a jeśli zamierzaliście się nudzić w ten deszczowy weekend, to możecie zapomnieć o tym i już teraz wejdźcie do gry online – bezpłatnie.

Dostęp do bety Star Wars: Battlefront II będzie przyznany niebawem, a link do niej znajdziecie poniżej.

 

Autor wpisu:

Picture of Adrian Dudek

Adrian Dudek

Szanuję każdą platformę do gier. Jestem wielkim fanem festiwalu Horizon, co-opowych platformówek i zręcznościówek. Na co dzień przeciętny gracz, dumny tata, troskliwy mąż.  | Co-Founder WorldofXbox.pl

Promocje Xbox od CDKeys

Najnowsze wpisy, które warto zobaczyć: