5 nowych tytułów od dziś we wstecznej kompatybilności

Podziel się z innymi!

Facebook
Twitter
Email
Reddit
WhatsApp

Po chwili przerwy, zespół od BC dostarcza kolejne produkcje. Co nowego zagramy na Xbox One z biblioteki gier Xbox 360?

Nie można zarzucić ekipie od Backward Compatybility, że w ostatnim czasie nieco przystopowali. W tym tygodniu mogliśmy chociażby usłyszeć, że cztery produkcje z Xbox 360 ujrzymy w natywnym 4K na konsoli Xbox One X. Możliwe także, że Halo: Combat Evolved i Halo 2 z pierwszego Xboxa wejdzie do wstecznej kompatybilności, dołączając m.in. do Star Wars: Knights of the Old Republic, Ninja Gaiden Black czy Crimson Skies: High Road to Revenge.

»Zobacz również: Cztery tytuły Xbox 360 ulepszone na Xbox One X (Enhanced)

Dziś Major Nelson ma dla nas kolejne wieści dotyczących usługi BC. Otóż pięć nowych tytułów można już ogrywać na Xbox One, jeśli posiadamy ich fizyczne kopie lub zakupimy w Xbox Store, a są to:

Jeśli chodzi o ostatnią pozycję z listy, to niestety nie jest ona dostępna w polskim sklepie Xbox, choć zapewne nie będziecie żałować. Najciekawszą propozycją jest bijatyka Girl Fight, gdzie walczymy jedną z ośmiu kobiet o zdolnościach parapsychologicznych, a wszystko odbywa się wewnątrz tajnego rządowego ośrodka badawczego. Z kolei Deadfall Adventures znajdziemy za kilka dni w listopadowej ofercie Games with Gold. Co ciekawe, gra pochodzi od polskiego studia The Farm 51 i wcielimy się w niej w poszukiwacza skarbów. Pierwszoosobowa strzelanka przyniesie na pewno sporo zabawy, przypominając w pewien sposób Tomb Raidera, gdzie oprócz akcji napotkamy wiele łamigłówek. Celem bohatera jest tajemniczy artefakt, posiadający nadprzyrodzone, boskie moce, pozwalające żyć wiecznie.

Aby przybliżyć dzisiejszą aktualizację, przedstawiamy poniżej zwiastuny do nowych gier we wstecznej kompatybilności.

Deadfall Adventures


Girl Fight


0 Day Attack on Earth


Yosumin!


Mutant Storm Reloaded

Autor wpisu:

Picture of Adrian Dudek

Adrian Dudek

Szanuję każdą platformę do gier. Jestem wielkim fanem festiwalu Horizon, co-opowych platformówek i zręcznościówek. Na co dzień przeciętny gracz, dumny tata, troskliwy mąż.  | Co-Founder WorldofXbox.pl

Promocje Xbox od CDKeys

Najnowsze wpisy, które warto zobaczyć: