Cztery tytuły Xbox 360 ulepszone na Xbox One X (Enhanced)

Podziel się z innymi!

Facebook
Twitter
Email
Reddit
WhatsApp

Jakie tytuły otrzymają darmową aktualizację w dniu premiery konsoli One X?

Okazuje się, że nie tylko nowe produkcje otrzymają dodatkowe wsparcie na konsoli Project Scorpio. Cztery tytuły z listy wstecznej kompatybilności również będą mogły pobrać stosowną łatkę, dzięki czemu ich jakość na Xbox One X zostanie poprawiona. Wspomniane produkcje to Halo 3The Elder Scrolls IV: Oblivion, Fallout 3 i Assassin’s Creed. Każda z gier wyświetla 9 razy więcej pikseli, niektóre wspierają tryb HDR i otrzymały głębszą barwę kolorów (z 8 na 10 bitów).

 

Od jutra startuje opcja backward compatibility pierwszych gier Xbox na konsoli Xbox One, co powinno ucieszyć graczy z dłuższym stażem. IGN zapytał twórców Halo o dołączenie do wstecznej kompatybilności Halo: Combat Evolved i Halo 2, na co Frank O’Connor odpowiedział, że nie może zaprzeczyć.

»Zobacz także: Gry z pierwszego Xboxa pojawiają się w sklepie Microsoftu

Premiera Xbox One X już za dwa tygodnie pojawi się w sklepach w cenie 2099 złotych. 7 listopada użytkownicy tej konsoli będą mogli pobrać aktualizację dla gier, które wspierają wysoką jakość rozgrywki. Tytuły będą oznaczone wówczas symbolem Xbox One Enhanced.

Autor wpisu:

Picture of Adrian Dudek

Adrian Dudek

Szanuję każdą platformę do gier. Jestem wielkim fanem festiwalu Horizon, co-opowych platformówek i zręcznościówek. Na co dzień przeciętny gracz, dumny tata, troskliwy mąż.  | Co-Founder WorldofXbox.pl

Promocje Xbox od CDKeys

Najnowsze wpisy, które warto zobaczyć: