Battlefield 1 i Overwatch bezpłatnie na najbliższy weekend

Podziel się z innymi!

Facebook
Twitter
Email
Reddit
WhatsApp

Skorzystajcie z darmowego dostępu do dwóch świetnych gier do zabawy w sieciowym trybie rozgrywki.

Microsoft i wydawcy gier lubią oferować graczom darmowe wejściówki do popularnych, a czasem nowych tytułów. Ostatni weekend pozwolił na testowanie jednego ze slasherów, którym jest Dead by Daylight od Behaviour Interactive. Tym razem również otrzymujemy dni otwarte do dwóch mocnych produkcji, jakimi są Overwatch i Battlefield 1. O ile było już wiadomo o weekendzie z grą od Blizzarda, to o B1 dowiadujemy się dopiero teraz.

W obu przypadkach, weźmiemy udział w bitwach online pod warunkiem, że posiadamy subskrypcję Xbox Live Gold. Darmowy weekend potrwa od czwartkowego popołudnia (ok. 18:00) do wtorku rano. Na oba tytuły otrzymamy zniżkę na zakup ich w promocyjnej cenie, co już teraz możemy dostrzec w najnowszej ofercie Deals with Gold. W niej znajdziemy rabat na Battlefield w wydaniu Revolution, zawierającą wszelkie dodatki i rozszerzenia. Na Overwatch w edycji Game of The Year zaoszczędzimy 100 złotych.

»Sprawdź pełną ofertę Deals with Gold na ten tydzień

Od dziś Electronic Arts organizuje specjalną imprezę Battlefest, gdzie zapraszani są gracze do wzięcia udziału w nowych misjach, za które przyznawane są nagrody. Społeczność może także przetestować nadchodzące rozszerzenie W imię cara. Całe wydarzenie potrwa do końca miesiąca (30 września).

Autor wpisu:

Adrian Dudek

Adrian Dudek

Szanuję każdą platformę do gier. Jestem wielkim fanem festiwalu Horizon, co-opowych platformówek i zręcznościówek. Na co dzień przeciętny gracz, dumny tata, troskliwy mąż.  | Co-Founder WorldofXbox.pl

Promocje Xbox od CDKeys

Najnowsze wpisy, które warto zobaczyć: