Deals with Gold – najnowsza oferta promocji już dostępna!

Podziel się z innymi!

Facebook
Twitter
Email
Reddit
WhatsApp

Sprawdź najnowsze promocje na gry i dodatki w sklepie Xbox, w ramach oferty Deals with Gold.

Nowa oferta Deals with Gold i i nowe promocje na ulubione tytuły w wirtualnym markecie Xbox. W tym tygodniu znajdziemy między innymi sporo zniżek na gry i dodatki do serii Battlefield oraz Far Cry. Które z nich objęto największymi zniżkami?

Najwięcej rabatu otrzymał Premium Pass do Battlefield 4, zniżając swoją cenę o 150 złotych. Sama gra została zaś wyceniona w tym tygodniu na 87,99 zł 29,04 zł. Podobny procent zniżki znajdziemy dla Battlefield Hardline w edycji Ultimateoszczędzając tym samym aż 276,74 złotych (368,99 zł 92,25 zł). Warto wspomnieć, że obie produkcje znajdziemy bezpłatnie w subskrypcji EA Access.

Oba powyższe tytuły są dostępne też w jednej paczce, która jest bardzo atrakcyjna cenowo. Za dwie gry z serii Battlefield zapłacimy jedynie 117,99 zł 38,94 złotych. Na liście Deals with Gold warto zapoznać się z przecenionymi dodatkami do gry.

Podobną sytuację możemy zauważyć przy tytułach Far Cry od Ubisoftu. Tu również znajdziemy bundle pack, zawierający Far Cry 4 i Far Cry Primal, za który zapłacimy 99,00 zł (zamiast 230,99 złotych). Kupując osobno wspomniane gry (również na promocji), zapłacilibyśmy ponad 110 złotych. FC4 został wyceniony na 47,20 zł, a Primal na 63,20 złotych.

Jeśli chodzi o tytuły we wstecznej kompatybilności, to zaoferowano nam jedynie Battlefield 3 i Bad Company 2 od Electronic Arts (również do znalezienia w skarbcu The Vault).

 

Xbox One

*Oferta dostępna wyłącznie dla posiadaczy Xbox Live Gold.


Xbox 360

*Oferta dostępna wyłącznie dla posiadaczy Xbox Live Gold.

Autor wpisu:

Picture of Adrian Dudek

Adrian Dudek

Szanuję każdą platformę do gier. Jestem wielkim fanem festiwalu Horizon, co-opowych platformówek i zręcznościówek. Na co dzień przeciętny gracz, dumny tata, troskliwy mąż.  | Co-Founder WorldofXbox.pl

Promocje Xbox od CDKeys

Najnowsze wpisy, które warto zobaczyć: