Nowy Assassin’s Creed’s z Seasson Passem. Co zawiera edycja Gold?

Podziel się z innymi!

Facebook
Twitter
Email
Reddit
WhatsApp

Kolejny przeciek na temat nowej gry Ubisoftu przynosi sporo informacji.

Pewien pracownik amerykańskiego sklepu Target postanowił pochwalić się przygotowanymi już pre-orderami na nowego Assassina. Według niego wynika, że tytuł kontynuacji serii nosi podtytuł Origins i faktycznie historia przeniesie nas do Egiptu. Gracze, którzy zamówią edycję Gold przez premierą, otrzymają dodatkową misję o nazwie Tajemnice pierwszych piramid.

Potwierdza się również to, że gra ma posiadać Season Pass, jak to w większości produkcjach Ubisoftu. Gold zawiera także Deluxe Pack, który prawdopodobnie przyniesie nowe skórki, bronie lub inne bonusy w trybie sieciowym. Ostatnim dodatkiem złotej edycji  jest steelbook, co spodoba się graczom kolekcjonerom.


Pudełko wygląda na bardzo wiarygodne, jednak zastanawia dlaczego nie umieszczono na nim nowego loga Ubisoftu? Istnieje możliwość, że zostało zaprojektowane wcześniej, za nim nowy znak został przygotowany. Wszystko potwierdzi się już 12 czerwca o godzinie 22:00, kiedy swoje miejsce będzie miała konferencja Ubisoftu.


Autor wpisu:

Picture of Adrian Dudek

Adrian Dudek

Szanuję każdą platformę do gier. Jestem wielkim fanem festiwalu Horizon, co-opowych platformówek i zręcznościówek. Na co dzień przeciętny gracz, dumny tata, troskliwy mąż.  | Co-Founder WorldofXbox.pl

Promocje Xbox od CDKeys

Najnowsze wpisy, które warto zobaczyć: