EA zapowiedziało A Way Out i Battlefield V w EA Access?

Podziel się z innymi!

Facebook
Twitter
Email
Reddit
WhatsApp

Wszystko na to wskazuje, że już niedługo subskrybenci ograją oba te wspaniałe tytuły!

To że obie produkcje niebawem pojawią się w skarbcu jest wręcz pewne, a ich fenomenu tłumaczyć raczej nikomu nie trzeba. Szczególnie, gdy mówimy o kapitalnym A Way Out, który stanowi fantastyczną kooperację z naszym znajomym. Co prawda nie było na ten temat, żadnego komunikatu, ale w najnowszym klipie promującym abonament można coś zauważyć. Dokładnie chodzi o reklamę promującą wejście EA Access na PlayStation 4, co jak zapewne wiecie, jest już faktem. Ale pewnie spytacie o co dokładnie z tą wideo promocją chodzi? Otóż już tłumaczę!

Klip pokazuje zalety posiadania wykupionej subskrypcji, a taki abonament rzecz jasna jest najlepiej promować samymi grami. Tak jest i tutaj. Zobaczyć możemy przebitki z gier dostępnych już w katalogu oraz dwie, które jeszcze tam się nie znajdują. I są to własnie A Way Out i Battlefield V. Z resztą, wszystko możecie sami zobaczyć poniżej:

Ponadto, dociekliwi, jeszcze więcej zobaczyć mogą na oficjalnej stronie EA, gdzie w zakładce PlayStation wyraźnie widać okładki wspomnianych gier. Natomiast po kliknięciu w pozycję, pojawia się błąd 404. Przykładowy zrzut ekranu poniżej:

EA Access A Way Out

Kiedy A Way Out i BF V miałby pojawić się w ramach subskrypcji nie wiadomo, aczkolwiek usługa na konkurencyjne konsole zawita w lipcu. Być może będzie to zarazem dzień wejścia tych tytułów do tak zwanego skarbca. Miejmy tez nadzieję, że zawartość dostępnych gier nie będzie się różniła pomiędzy konsolami.

Autor wpisu:

Picture of Piotr Dudek

Piotr Dudek

Człowiek i gracz. Od wielu lat gram na konsolach Microsoftu. Moją pierwszą był Xbox 360 w zestawie z Forza Motorsport 3. Jestem  fanem 4K na dużym ekranie.  Od 8 lat jestem w programie Xbox Insider, o którym często też tu piszę. GT: Marianek9.

Promocje Xbox od CDKeys

Najnowsze wpisy, które warto zobaczyć: