EA zapowiedziało A Way Out i Battlefield V w EA Access?

Podziel się z innymi!

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on email
Email
Share on reddit
Reddit
Share on whatsapp
WhatsApp

Wszystko na to wskazuje, że już niedługo subskrybenci ograją oba te wspaniałe tytuły!

To że obie produkcje niebawem pojawią się w skarbcu jest wręcz pewne, a ich fenomenu tłumaczyć raczej nikomu nie trzeba. Szczególnie, gdy mówimy o kapitalnym A Way Out, który stanowi fantastyczną kooperację z naszym znajomym. Co prawda nie było na ten temat, żadnego komunikatu, ale w najnowszym klipie promującym abonament można coś zauważyć. Dokładnie chodzi o reklamę promującą wejście EA Access na PlayStation 4, co jak zapewne wiecie, jest już faktem. Ale pewnie spytacie o co dokładnie z tą wideo promocją chodzi? Otóż już tłumaczę!

Klip pokazuje zalety posiadania wykupionej subskrypcji, a taki abonament rzecz jasna jest najlepiej promować samymi grami. Tak jest i tutaj. Zobaczyć możemy przebitki z gier dostępnych już w katalogu oraz dwie, które jeszcze tam się nie znajdują. I są to własnie A Way Out i Battlefield V. Z resztą, wszystko możecie sami zobaczyć poniżej:

Ponadto, dociekliwi, jeszcze więcej zobaczyć mogą na oficjalnej stronie EA, gdzie w zakładce PlayStation wyraźnie widać okładki wspomnianych gier. Natomiast po kliknięciu w pozycję, pojawia się błąd 404. Przykładowy zrzut ekranu poniżej:

EA Access A Way Out

Kiedy A Way Out i BF V miałby pojawić się w ramach subskrypcji nie wiadomo, aczkolwiek usługa na konkurencyjne konsole zawita w lipcu. Być może będzie to zarazem dzień wejścia tych tytułów do tak zwanego skarbca. Miejmy tez nadzieję, że zawartość dostępnych gier nie będzie się różniła pomiędzy konsolami.

Najnowsze wpisy, które warto zobaczyć:

Autor wpisu:

Piotr Dudek

Piotr Dudek

Człowiek i gracz. Od wielu lat gram na konsolach Microsoftu. Moją pierwszą był Xbox 360 w zestawie z Forza Motorsport 3. Jestem  fanem 4K na dużym ekranie.  Od 4 lat jestem w programie Xbox Insider, o którym często też tu piszę. GT: Marianek9.