EA zapowiedziało A Way Out i Battlefield V w EA Access?

Wszystko na to wskazuje, że już niedługo subskrybenci ograją oba te wspaniałe tytuły!

To że obie produkcje niebawem pojawią się w skarbcu jest wręcz pewne, a ich fenomenu tłumaczyć raczej nikomu nie trzeba. Szczególnie, gdy mówimy o kapitalnym A Way Out, który stanowi fantastyczną kooperację z naszym znajomym. Co prawda nie było na ten temat, żadnego komunikatu, ale w najnowszym klipie promującym abonament można coś zauważyć. Dokładnie chodzi o reklamę promującą wejście EA Access na PlayStation 4, co jak zapewne wiecie, jest już faktem. Ale pewnie spytacie o co dokładnie z tą wideo promocją chodzi? Otóż już tłumaczę!

Klip pokazuje zalety posiadania wykupionej subskrypcji, a taki abonament rzecz jasna jest najlepiej promować samymi grami. Tak jest i tutaj. Zobaczyć możemy przebitki z gier dostępnych już w katalogu oraz dwie, które jeszcze tam się nie znajdują. I są to własnie A Way Out i Battlefield V. Z resztą, wszystko możecie sami zobaczyć poniżej:

Ponadto, dociekliwi, jeszcze więcej zobaczyć mogą na oficjalnej stronie EA, gdzie w zakładce PlayStation wyraźnie widać okładki wspomnianych gier. Natomiast po kliknięciu w pozycję, pojawia się błąd 404. Przykładowy zrzut ekranu poniżej:

EA Access A Way Out

Kiedy A Way Out i BF V miałby pojawić się w ramach subskrypcji nie wiadomo, aczkolwiek usługa na konkurencyjne konsole zawita w lipcu. Być może będzie to zarazem dzień wejścia tych tytułów do tak zwanego skarbca. Miejmy tez nadzieję, że zawartość dostępnych gier nie będzie się różniła pomiędzy konsolami.

facebookCodziennie piszemy o konsoli Xbox.
Polub nas na facebooku!

2 komentarze Added

Join Discussion
    • Marianek9 15 maja 2019 | Odpowiedz

      Miejmy nadzieję, że tak nie będzie 😉

Podziel się swoją opinią!


World of XBOX

Wszystko o konsoli Xbox. Informacje o najnowszych produkcjach, promocjach, recenzje, livestreamy. To wszystko w jednym miejscu!

WORLD OF XBOX.

Kalendarz Newsów

Maj 2019
pon wt śr czw pt sob nie
« Kwi    
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031