EA Access nie tylko na Xbox One. Teraz także na Playstation 4

Podziel się z innymi!

Facebook
Twitter
Email
Reddit
WhatsApp

Electronic Arts powiadomiło o dostarczeniu usługi także na platformę od Sony. EA Access nie jest już ekskluzywnym programem dla Xbox One.

EA Access pojawił się na Xbox One 11 sierpnia 2014 roku i od tego czasu był dostępny jedynie na konsoli Microsoftu. Co prawda użytkownicy PC mają podobny program od Electronic Arts, ale tan nosi tam nazwę Origin Access. Nieoczekiwanie, choć pojawiały się wcześniej liczne pogłoski, Electronic Arts udostępniło Tweeta z informacją, że EA Access staje się dostępny również na platformie Playstation 4, a dokładnie od lipca 2019.

 

Nie wiadomo kiedy dokładnie i czy posiadacze subskrypcji na konsoli Xbox One będą musieli opłacać go dodatkowo na Playstation 4, gdyż informacji podano nie wiele w tym temacie.

Ciekawe z jednej strony co skłoniło szefów Sony do zmienienia zdania, ponieważ w minionym roku przedstawiciel firmy wypowiedział się dla Gameinformera, że nie widzi przyszłości w tej usłudze, zmuszając graczy do opłacania kolejnego abonamentu na platformie Playstation 4. Trzeba jednak przyznać, że EA Access jest najtańszym członkostwem z aktualnych usług, kosztując jedyne 14,99 za miesiąc. Najkorzystniej wypada roczna subskrypcja, dzięki której oszczędzić można aż 56% (79,99 złotych za rok).

Autor wpisu:

Picture of Adrian Dudek

Adrian Dudek

Szanuję każdą platformę do gier. Jestem wielkim fanem festiwalu Horizon, co-opowych platformówek i zręcznościówek. Na co dzień przeciętny gracz, dumny tata, troskliwy mąż.  | Co-Founder WorldofXbox.pl

Promocje Xbox od CDKeys

Najnowsze wpisy, które warto zobaczyć: