8BitDo prezentuje Ultimate Wired Controller

Podziel się z innymi!

Facebook
Twitter
Email
Reddit
WhatsApp

Ultimate Wired Controller to najnowsze urządzenie od 8BitDo przeznaczone dla kosol Xbox. Co zatem je cechuje?

W ubiegłym roku poznaliśmy piloty multimedialne od 8BitDo a dzisiaj możemy przyjrzeć się jak wygląda nowy, przewodowy pad. Oczywiście współpracuje z konsolami Xbox One i Xbox Series X|S jak i urządzeniami z Android, iOS lub Windows.

W Ultimate Wired Controller znajdziemy to, co oferują standardowe kontrolery Xbox. Zdecydowano się także na umieszczenie dwóch łopatek, które kojarzą nam się np. z padem Elite. Wszystkie przyciski możemy dowolnie dostosować według własnych potrzeb jak również ustawić czułość i zakres triggerów. Zapisane zmiany możemy przypisać do profili, które włączymy przy odpowiedniej grze. Brzmi interesująco!

Standardowo, w padzie umieszczone zostało złącze audio jack 3,5mm więc nie musimy się martwić o rozgrywkę ze znajomymi. Długość przewodu USB wynosi natomiast 3m co wydaje się rozwiązaniem, dosłownie dla każdego, niezależnie od odległości która dzieli nas od konsoli.

Zamówienie przedpremierowe ruszyły już na Amazonie. Ultimate Wired Controller w kolorze czarnym lub białym wyceniono na 45 USD.

 

Źródło: windowscentral.com, 8bitdo.com

Autor wpisu:

Katarzyna Pruska

Katarzyna Pruska

Przygodę z grami zaczęłam od Commodore 64 – dzięki starszemu rodzeństwu. Fanka dużych produkcji w 4K ale także indyków. Z „Zielonymi” od 2013r. GT: John McC1ain007

Promocje Xbox od CDKeys

Najnowsze wpisy, które warto zobaczyć: