Nowe licencjonowane piloty multimedialne

Podziel się z innymi!

Facebook
Twitter
Email
Reddit
WhatsApp

Nic nie poprawia komfortu użytkowania jak dobra i łatwa obsługa naszych konsol. Jeśli jesteście zainteresowani pilotem, koniecznie przeczytajcie informacje zawarte poniżej.

Brakowało Wam nowego, licencjonowanego pilota multimedialnego do obsługi niedawno zakupionych konsol? Jeśli tak, to mamy dobrą wiadomość. Firma 8BitDo, która jak dobrze wiemy posiada w swoim portfolio niezłe kontrolery, prezentuje nam dwa modele Xbox Media Remotes.

Xbox Media Remote

Biały w wersji kompaktowej posiada najważniejsze przyciski, które znajdują się na padzie jak i dodatkowe, np. przewijanie. Wersja czarna wyposażona została o wiele więcej przycisków a mianowicie znajdziemy tam klawiaturę numeryczną. Jest też większy od białego, co jest oczywiste. Piloty posiadają podświetlone przyciski co ułatwi ich obsługę podczas wieczornych sesji a ponadto działają z konsolami Xbox One.

Xbox Media Remote

Zamówienie przedpremierowe ruszyły już na Amazonie. Piloty zostały wycenione odpowiednio 24,99 USD za czarny model i 19,99 USD za model biały. Dajcie znać czy jesteście zainteresowani jednym z nich!

 

Źródło: theverge.com,  8bitdo.com

Autor wpisu:

Katarzyna Pruska

Katarzyna Pruska

Przygodę z grami zaczęłam od Commodore 64 – dzięki starszemu rodzeństwu. Fanka dużych produkcji w 4K ale także indyków. Z „Zielonymi” od 2013r. GT: John McC1ain007

Promocje Xbox od CDKeys

Najnowsze wpisy, które warto zobaczyć: