3 miesiące Xbox Game Pass Ultimate za 4 złote! Promocja dla nowych posiadaczy.

Podziel się z innymi!

Facebook
Twitter
Email
Reddit
WhatsApp

Takiej okazji jeszcze nie było. Jeśli nie posiadacie Xbox Game Pass Ultimate, jest to świetna okazja, by go wypróbować

Wszyscy chyba doskonale znają promocję „4 złote za miesiąc”, która swoją droga też jest doskonała. Ale gdyby tak jednak zrobić promocję w stylu „4 złote za trzy miesiące”? Tak też się właśnie stało, bowiem ruszyła specjalna, Mikołajkowa promocja, pozwalająca kupić pierwsze trzy miesiące subskrypcji Xbox Game Pass w wersji Ultimate za 159,99 4 PLN.

Xbox Game Pass Ultimate 3 miesiące za 4 PLN promocja

Oczywiście tak niska cena nie zobowiązuje Was to do dalszego przedłużania abonamentu, gdy stwierdzicie, że nie chcecie po upływie tego czasu dalej z niego korzystać. To, jak pomyślnie wyłączyć automatyczne odnawianie wyjaśnialiśmy w naszym poradniku na ten temat.

Aby skorzystać z promocji, wystarczy przejść do Microsoft Store, a przecena powinna być widoczna, tak jak na powyższym zrzucie ekranu. Kupując jeden miesiąc, dwa dodatkowe otrzymujecie w prezencie. To dobry moment na start, tym bardziej, że zbliża się okres świąteczny, a więc nowych posiadaczy członkostwa jak i konsoli Xbox może przybyć.

Zobacz także: Potężna aktualizacja Xbox Game Pass na grudzień

Autor wpisu:

Piotr Dudek

Piotr Dudek

Człowiek i gracz. Od wielu lat gram na konsolach Microsoftu. Moją pierwszą był Xbox 360 w zestawie z Forza Motorsport 3. Jestem  fanem 4K na dużym ekranie.  Od 7 lat jestem w programie Xbox Insider, o którym często też tu piszę. GT: Marianek9.

Promocje Xbox od CDKeys

Najnowsze wpisy, które warto zobaczyć: