3 m-ce Xbox Game Pass Ultimate w promocji za 139 PLN

Podziel się z innymi!

Facebook
Twitter
Email
Reddit
WhatsApp

W sklepie RTV Euro AGD dostępna jest promocja na growy abonament Microsoftu. To dobra okazja by zaoszczędzić dwie dyszki.

Wiemy jak często aktualnym subskrybentom brakuje atrakcyjnych lub jakichkolwiek promocji na odnowienie ich obecnych abonamentów. Naprzeciw oczekiwaniom graczy wyszedł sklep RTV Euro AGD, gdzie trzymiesięczny wariant Xbox Game Pass Ultimate dostępny jest w cenie 139,99 złotych. W tym przypadku w naszej kieszeni pozostaje więc dodatkowe 20 PLN. Wystarczy w koszyku użyć kodu: WEEKEND110322.

> ZOBACZ PROMOCJĘ <

Jeżeli więc zbliżacie się do wygaśnięcia członkostwa, jest to fajna okazja by troszkę przyoszczędzić i dalej cieszyć się dostępnymi w bibliotece grami. Warto się jednak spieszyć, bowiem pozostało już niecałe 30 sztuk cyfrowych kodów (w momencie pisania tego tekstu).

Xbox Game Pass 3 miesiące karta

Jeżeli zaś szukacie promocji na gry, rzućcie okiem na trwające wyprzedaże tytułów z otwartym światem w Microsoft Store.

Autor wpisu:

Picture of Piotr Dudek

Piotr Dudek

Człowiek i gracz. Od wielu lat gram na konsolach Microsoftu. Moją pierwszą był Xbox 360 w zestawie z Forza Motorsport 3. Jestem  fanem 4K na dużym ekranie.  Od 8 lat jestem w programie Xbox Insider, o którym często też tu piszę. GT: Marianek9.

Promocje Xbox od CDKeys

Najnowsze wpisy, które warto zobaczyć: