Plotka: Kolejny Xbox jest już projektowany

Nie otrzymaliśmy jeszcze konsoli Xbox One X, a w sieci już słychać o kolejnym urządzeniu od Microsoft.

Oczywiście nie są to oficjalnie informacje, jednak padają one od znanego redaktora serwisu WindowsCental.com. Jest nim Jez Corten, który przed zaprezentowaniem tajemniczego Project Scorpio powiadamiał graczy o faktach, zanim zostały potwierdzone. Były to m.in. wiadomości o nazwie One X, wyglądzie konsoli czy jej specyfikacji. Nie ma wątpliwości, że Jez Corten posiada te informacje od kogoś z obozu Microsoftu, lecz nie należy uważać je zawsze za słuszne.


Nie jest to stwierdzenie, że jest to kolejna konsola Xbox, ale może być odświeżoną edycją One X. Urządzenie do gier wideo ma także swoją kodową nazwę, jednak jest aktualnie nieznana. Oczywiście nie jest również powiedziane, że konsolę poznamy już wkrótce, może będzie to za parę lat. Jeśli Sony faktycznie pracuje nad konsolą Playstation 5, to wiadomo, że Microsoft będzie musiał także coś zaoferować.

»Zobacz również: Jaka jest cena Xbox One X w Polsce? Pre-orderowa konsola tańsza niż zakładano.

Póki co nie warto zawracać sobie tym głowy, więc jeśli jesteście zdecydowani na Xbox One X, to śmiało możecie zamówić i nie martwić się o źle wydane pieniądze. Za nim dowiemy się czegoś oficjalnie w tym temacie, minie zapewne sporo czasu i zapomnimy o tej wiadomości.


World of XBOX

Wszystko o konsoli Xbox. Informacje o najnowszych produkcjach, promocjach, recenzje, livestreamy. To wszystko w jednym miejscu!

WORLD OF XBOX.

Kalendarz Newsów

Luty 2018
pon wt śr czw pt sob nie
« Sty    
 1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728