Jaka jest cena Xbox One X w Polsce? Pre-orderowa konsola tańsza niż zakładano. 

Podziel się z innymi!

Facebook
Twitter
Email
Reddit
WhatsApp

Polska cena Xbox One X podana w jednym z internetowych sklepów.

Minęło już trochę od konferencji E3 2017 w Los Angeles, a Nasz rodowy oddział Microsoftu wciąż nie przedstawił oficjalnej ceny konsoli One X na polskim rynku. Po ujawnieniu, że jest to 499$ w Stanach Zjednoczonych oraz 499€ w Europie, mogliśmy domyślać się jedynie kwoty w złotówkach.

Po raz pierwszy sklep PowerPlay postanowił dodać Xboxa One X do oferty z zamówieniem pre-orderowym w cenie 2149,00 złotych. Według opisu nie wynika, że cena może ulec zmianie, więc wydaje się, że właściciel poznał wartość urządzenia. Jest ona dość niższa od tej, którą zakładało większość graczy.

PREORDER Konsola Xbox One X 1TB nowa-5846

Po złożeniu zamówienia, możemy wybrać sposób wysyłki lub odebrać konsolę osobiście w jednym z sześciu oddziałów: Rybnik, Zabrze, Jastrzębie, Gliwice,  Bielsko Biała oraz Żory.

W momencie pisania tego wpisu widnieje średnia ilość dostępnych sztuk, więc One X może szybko się rozejść wśród klientów.

Sklep Powerplay.com.pl jest znanym sprzedawcą na polskim rynku, który nie zbiera złych opinii, dlatego warto rozpatrzyć zamówienie. Zrobić możecie to tutaj.

 Autor wpisu:

Adrian Dudek

Adrian Dudek

Szanuję każdą platformę do gier. Jestem wielkim fanem festiwalu Horizon, co-opowych platformówek i zręcznościówek. Na co dzień przeciętny gracz, dumny tata, troskliwy mąż.  | Co-Founder WorldofXbox.pl

Promocje Xbox od CDKeys

Najnowsze wpisy, które warto zobaczyć: