Inside Xbox 3 już 18 maja!

Podobały Wam się poprzednie odsłony Inside Xbox? Jeśli odpowiedź brzmi pozytywnie, przygotujcie się na trzecią transmisję.

Jeżeli jeszcze jakimś cudem nie oglądaliście Inside Xbox, bądź nie wiecie z czym to się je, odsyłam do wpisu, gdzie dokładnie wyjaśniamy zamysł tej serii. W skrócie mówiąc, jest to program nadawany na żywo w internecie na wiodących platformach streamingowych, gdzie czekają gorące ogłoszenia, ciekawe wiadomości i nie tylko. Po poprzednim wydaniu [podsumowanie]], śmiało bym rzekł, że to takie małe, comiesięczne E3.

Co czeka nas tym razem? Na pewno znów niezbyt dogodna godzina, bowiem live rozpocznie się trzydzieści minut po północy w nocy z czwartku na piątek, 18 maja. Tym najbardziej wytrwałym przyjdzie więc zarwać nockę. Trzecie wydanie Inside Xbox, skupić się ma przedewszystkim na nadchodzącym już 22 maja State of Decay 2, które w dniu premiery zagracie za darmo w ramach abonamentu Xbox Game Pass.

Tematem pozostałej części programu ma być „pięć gorących gier”, ważne wiadomości i ogłoszenia. Tak mówi oficjalny wpis na blogu Majora Nelsona, podkreślając, że nie chce zdradzić na ten moment zbyt wiele, by nie zepsuć niespodzianki.

O transmisji, będziemy jeszcze odpowiednio przypominać, wrzucając standardowo linki do stron, gdzie wszystko swobodnie zobaczycie. Analogicznie do poprzednich dwóch wydań, przygotujemy też szybkie podsumowanie najważniejszych wydarzeń.

Będziecie oglądać inside Xbox 3, 18 maja, pół godziny po północy? Czego jeszcze się spodziewacie po najnowszej odsłonie?

facebookCodziennie piszemy o konsoli Xbox.
Polub nas na facebooku!

No comments yet.

Podziel się swoją opinią!


World of XBOX

Wszystko o konsoli Xbox. Informacje o najnowszych produkcjach, promocjach, recenzje, livestreamy. To wszystko w jednym miejscu!

WORLD OF XBOX.

Kalendarz Newsów

Czerwiec 2019
pon wt śr czw pt sob nie
« Maj    
 12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930