State of Decay 2 zaoferuje system „photochop”

Podziel się z innymi!

Facebook
Twitter
Email
Reddit
WhatsApp

Wydawać by się mogło, że apokalipsa Zombie jest już tak oklepanym tematem, że nie da się tam już nic nowego wprowadzić. A jednak! Twórcy State of Decay 2 zaoferują nam dynamiczne generowanie ocalałych towarzyszy.

State of Decay 2 zostało zaprezentowane podczas E3 w 2016 roku. Kontynuacja, podobnie jak pierwsza część gry, opierać się będzie na przetrwaniu na ziemi po apokalipsie zombie. Dla gracza zostanie oddany zupełnie nowy, większy świat. Dodatkowo twórcy wprowadzą możliwość poprowadzenia kampanii fabularnej w trybie współpracy (do 4 graczy).

By umożliwić jeszcze większą różnorodność w postaciach generowanych przez grę, twórcy postanowili zaimplementować nowy system nazwany przez Douga Williamsa, Dyrektora Artystycznego w Undead Labs – „photochop”
W celu stworzenia realistycznych twarzy twórcy poprosili ponad 100 osób spośród rodziny oraz przyjaciół o to, by pozwolili na zeskanowanie swoich twarzy. Wszystko po to, by wzmocnić realizm osobowości spotykanych podczas rozgrywki.

Więcej informacji na temat State of Decay 2 dowiemy się podczas tegorocznych targów E3, które planowane są na 13-15 czerwca. To tam prawdopodobnie zostanie pokazany światu pierwszy gameplay oraz data premiery. Nieoficjalnie mówi się o końcu tego roku – przed sezonem świątecznym. Produkcja, podobnie jak inne wydawane przez Microsoft wspierać będzie Xbox Play Anywhere.

A jakie są wasze oczekiwania? Z chęcią wrócicie ze znajomymi do świata pełnego zombie i postaracie się nie zginąć? Dajcie znać w komentarzu.

facebookCodziennie piszemy o konsoli Xbox.
Polub nas na facebooku!

 Autor wpisu:

Promocje Xbox od CDKeys

Najnowsze wpisy, które warto zobaczyć: