Druga połowa czerwcowej oferty Games with Gold gotowa do pobrania

Podziel się z innymi!

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on email
Email
Share on reddit
Reddit
Share on whatsapp
WhatsApp

Jako złoci subskrybenci usługi Xbox Live, możecie sięgnąć po darmowe tytuły, które zaoferowano w tym miesiącu na Xbox One oraz Xbox 360.

Dodatkiem do członkostwa pozwalającego między innymi na rozgrywki sieciowe jest program Games with Gold. W nim znajdziemy raz bardziej, raz mniej popularne produkcje, a każdy posiadacz tego abonamentu może pobrać je bezpłatnie na swoją konsolę Xbox. W czerwcu udostępniono w pierwszej turze EA Sports NHL 19 (Xbox One) oraz Earth Defense Force 2017 (Xbox 360 we wstecznej kompatybilności). Polowa miesiąca za nami, więc pora na kolejną dawkę gier oferowanych goldowiczom.

Zobacz również: The Division 2, LEGO DC Super-Złoczyńcy i Fallout 76 w darmowym weekendzie

Do 15 lipca sięgnąć możecie po niezależną grę Rivals of Aether, pozwalające kooperacyjną rozgrywkę dla czterech graczy. Pixelowa, choć bardzo dynamiczna bijatyka, konfrontuje postacie posiadające siły Ognia, Wody, Powietrza i Ziemi. W grze udostępniono również tryb online.

Drugą propozycją jest Earth Defense Force 2017. Wydana w 2006 roku produkcja przedstawia katastroficzną historię ataku wielkich i kosmicznych insektów, które chcą zawładnąć naszą planetą. Wcielając się w żołnierza sił specjalnych zdobywamy szturmem opanowane terytorium. Grę pobierzecie zarówno na Xbox One jak i na konsolę Xbox 360.

Najnowsze wpisy, które warto zobaczyć:

Autor wpisu:

Adrian Dudek

Adrian Dudek

Szanuję każdą platformę do gier. Jestem wielkim fanem festiwalu Horizon, co-opowych platformówek i zręcznościówek. Na co dzień przeciętny gracz, dumny tata, troskliwy mąż.  | Co-Founder WorldofXbox.pl