Zostało 14 dni na przejście do Xbox Game Pass Ultimate w cenie 4 złotych

Podziel się z innymi!

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on email
Email
Share on reddit
Reddit
Share on whatsapp
WhatsApp

Promocje jak te lubi każdy, ale należy mieć na uwadze, że oferta wkrótce zniknie ze sklepu Xbox. XGP Ultimate w cenie 4 złotych do 4 lipca.

Xbox Game Pass Ultimate jest to najnowszy abonament Microsoftu, którego standardowa opłata wynosi 54,99 złotych miesięcznie. Korzyścią jaką mamy z jego posiadania, to połączenie ze sobą trzech subskrypcji: Xbox Live Gold, Xbox Game Pass oraz Xbox Game Pass dla PC. Zakup subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate powoduje automatyczne ulepszenie subskrypcji Xbox Live Gold lub Xbox Game Pass do wersji Ultimate, więc dobrze wcześniej zaopatrzyć się w długoterminową przepustkę Gold. Microsoft pozwala rozszerzyć złotą subskrypcję maksymalnie do 36 miesięcy. Jeśli zdecydujemy się na taki krok, można zaoszczędzić blisko 1500 złotych (różnica pomiędzy zakupem XGP Ultimate na 36 miesięcy).

Zobacz również: Czy formuła Games With Gold jest przestarzała?

Microsoft daje możliwość ulepszenia swoich subskrypcji do usługi Xbox Game Pass Ultimate w cenie 4 złotych za pierwszy miesiąc, jednak ten jednorazowy przywilej będzie udostępniony jeszcze przez 14 dni (do 4 lipca 2019). Kto czeka wciąż z decyzją na ulepszenie swojej subskrypcji do Xbox Game Pass Ultimate, musi mieć na uwadze, że to ostatnie dwa tygodnie na podjęcie kroków.

Xbox Game Pass w cenie 4 złotych kupicie za pomocą linku poniżej. Więcej o usłudze Xbox Game Pass Ultimate znajdziecie w tym miejscu.

Promocje Xbox od CDKeys

Najnowsze wpisy, które warto zobaczyć:

Autor wpisu:

Adrian Dudek

Adrian Dudek

Szanuję każdą platformę do gier. Jestem wielkim fanem festiwalu Horizon, co-opowych platformówek i zręcznościówek. Na co dzień przeciętny gracz, dumny tata, troskliwy mąż.  | Co-Founder WorldofXbox.pl