Zoo Tycoon do pobrania z japońskiego Games with Gold

Podziel się z innymi!

Facebook
Twitter
Email
Reddit
WhatsApp

Darmowa gra strategiczna dostępna na Xbox One.

Dzięki temu, że oferta Games with Gold w Kraju Kwitnącej Wiśni wygląda inaczej, możemy  skorzystać z dodatkowego, bezpłatnego tytułu. O ile tam nie często zmieniają się proponowane produkcje, to w tym miesiącu po raz pierwszy ukazał się Zoo Tycoon. Zmiana regionu w przeglądarce na japoński pozwoli na pobranie gry prosto na konsolę.

Jak to zrobić? Wystarczy kliknąć poniżej, a automatycznie przeniesie nas w miejsce, gdzie możemy pobrać grę.

Jeszcze łatwiej będzie, kiedy pozwolimy przeglądarce przetłumaczyć stronę na polski język. Bez problemu odnajdziemy wówczas przycisk, który da nam bezpłatną grę.

Po kliknięciu Pobierz teraz przeniesie nas do miejsca, gdzie zaakceptujemy zamówienie. Działa to niestety tylko z tytułami na Xbox One, ponieważ gry na Xbox 360 posiadają blokadę regionalną. W ten sposób powstał problem z pobraniem Dragon Age, który pomimo wydania w Polsce, nie znalazł się on w sklepie Xbox. Wybierając region zagraniczny widnieje jako darmowa, jednak występuje błąd gdy chcemy przejść do kolejnego kroku.

Zauważyć udało się również, że BattleBlock Theater aktualnie znajduje się bezpłatnie z abonamentem Gold. Być może on zastępuje u nas pozycję Dragon Age’a.


Autor wpisu:

Adrian Dudek

Adrian Dudek

Szanuję każdą platformę do gier. Jestem wielkim fanem festiwalu Horizon, co-opowych platformówek i zręcznościówek. Na co dzień przeciętny gracz, dumny tata, troskliwy mąż.  | Co-Founder WorldofXbox.pl

Promocje Xbox od CDKeys

Najnowsze wpisy, które warto zobaczyć: