Zombie zaatakują w PlayerUnknown’s Battlegrounds

Podziel się z innymi!

Facebook
Twitter
Email
Reddit
WhatsApp

Umarli nadchodzą do bestsellerowego survivalu od Bluehole Studio.

PlayerUnknown’s Battlegrounds to najpopularniejszy tytuł na platformie Steam, w wersji Early Access. Deweloper potwierdza, że jeszcze w tym roku znajdziemy grę na naszych konsolach, a co ciekawe, po premierze pełnej wersji otrzyma łatkę optymalizującą pod One X. Aktualizacja do nowej konsoli pozwoli na rozgrywkę w rozdzielczości 4K, wykorzystując szeroką paletę barw HDR.

Zasady gry są proste. Lądujemy na mapie z innymi przeciwnikami, gdzie celem jest wyeliminowanie reszty zawodników. Ostatni gracz przy życiu wygrywa. Aby było trudniej, obszar gry pomniejsza się z czasem, aby skonfrontować uczestników.


Prosto z E3 doszła informacja o wprowadzeniu urozmaicenia w PlayerUnknown’s Battlegrounds, wypełniając teren zmagań hordą zombie. Polowanie na uczestników lub przeżycie w świecie umarłych będzie o wiele trudniejsze. Motyw zombie jest grach wideo jest wciąż popularny, co sprawi, że tytuł od Bluehole Studio stanie się jeszcze bardziej atrakcyjny.

Zobaczcie sami materiał promujący nowy tryb:

 
Autor wpisu:

Picture of Adrian Dudek

Adrian Dudek

Szanuję każdą platformę do gier. Jestem wielkim fanem festiwalu Horizon, co-opowych platformówek i zręcznościówek. Na co dzień przeciętny gracz, dumny tata, troskliwy mąż.  | Co-Founder WorldofXbox.pl

Promocje Xbox od CDKeys

Najnowsze wpisy, które warto zobaczyć: