Jak zmienić Gamertag za darmo

Podziel się z innymi!

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on email
Email
Share on reddit
Reddit
Share on whatsapp
WhatsApp

Od momentu zmiany systemu Gamertagów, wciąż zmienicie swój jednokrotnie za darmo. Sprawdź jak!

Na jednym z ostatnich wydań Inside Xbox, ogłoszony został nowy system gamertagów. Ten ma umożliwiać zastosowanie między innymi polskich znaków, czy też możliwość powielania istniejących już nazw. Nie będzie więc problemów, aby kilak osób korzystało z tego samego pomysłu. Wiąże się to jedynie z drobnym, szarym dopiskiem za naszą nazwą gracza, na przykład: Łucja_Nowak#123, Łucja_Nowak#124 itd. Identyfikator zostaje wyznaczony automatycznie / losowo, bez możliwości zmiany.

Przy okazji naniesionych zmian, Microsoft udostępnił każdemu przywilej jednorazowej zmiany Gamertaga za darmo. Tyczy się to również osób, które zmieniały go już w przeszłości. Możliwość ta jest dostępna do teraz i prawdopodobnie będzie obowiązywała aż do jej wykorzystania.

Aby dokonać takiej zmiany, wystarczy, że użyjecie tego linku. Za jego pomocą przejdźcie bezpośrednio, na stronę Microsoftu, gdzie takiej zmiany dokonacie. Pamiętajcie tylko, aby świadomie podejmować decyzje o swoim wyborze, gdyż każda następną próba będzie już płatna, a cena wynosi 35 złotych. Oczywiście, jeżeli lubicie swoją dotychczasową nazwę, absolutnie nic nie musicie robić. Zwyczajnie, przypominamy Wam jedynie, o takowej możliwości.

Dajcie znać, czy może wykorzystaliście już nowy system Gamertagów, i czy użyliście na przykład polskich znaków?

Promocje Xbox od CDKeys

Najnowsze wpisy, które warto zobaczyć:

Autor wpisu:

Piotr Dudek

Piotr Dudek

Człowiek i gracz. Od wielu lat gram na konsolach Microsoftu. Moją pierwszą był Xbox 360 w zestawie z Forza Motorsport 3. Jestem  fanem 4K na dużym ekranie.  Od 4 lat jestem w programie Xbox Insider, o którym często też tu piszę. GT: Marianek9.