Jednodniowa promocja świąteczna: Zestaw Sims 4

Podziel się z innymi!

Facebook
Twitter
Email
Reddit
WhatsApp

Co przygotował dziś dla nas Microsoft? Popularny symulator ludzkiego życia.

Tradycją jest, że Microsoft podczas świąteczno-noworocznej wyprzedaży ma też dla nas jednodniowe „superokazje”. Są to tytuły, których nie znajdziemy na normalnej, opublikowanej już liście i na złapanie okazji mamy jedynie kilka godzin. Dziś tą wyjątkową ofertą jest Zestaw The Sims™ 4, składającego się z The Sims 4 Miejskie życie, pakiet rozgrywki The Sims 4 Wampiry i The Sims 4 Styl dawnych lat Akcesoria. Jego cena spadła aż o 59,40 złotych, a to znaczy, że tą bestsellerową grę możemy kupić za 179,99 zł 120,59 złotych.

Nie zrobiliście sobie jeszcze prezentu na święta? A może chcecie zrobić świąteczną niespodziankę komuś bliskiemu? Promocja na The Sims 4 będzie wyjątkową do tego okazją.

UWAGA! Pakiet nie zawiera podstawowej wersji gry, która jest niezbędna do uruchomienia zestawu! Tą kupicie w noworocznej promocji w cenie 179,99 zł 125,99 złotych.

Autor wpisu:

Adrian Dudek

Adrian Dudek

Szanuję każdą platformę do gier. Jestem wielkim fanem festiwalu Horizon, co-opowych platformówek i zręcznościówek. Na co dzień przeciętny gracz, dumny tata, troskliwy mąż.  | Co-Founder WorldofXbox.pl

Promocje Xbox od CDKeys

Najnowsze wpisy, które warto zobaczyć: