Xbox Game Pass Quests w kolejnych krajach. Polski nadal brak.

Podziel się z innymi!

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on email
Email
Share on reddit
Reddit
Share on whatsapp
WhatsApp

Usługa dostała solidny zastrzyk nowych regionów, ale niestety, naszej ojczyzny nadal brak w tym gronie.

Grasz w gry z katalogu Xbox Game Pass, przy okazji realizujesz obecnie dostępne zadania. Otrzymujesz punkty i wymieniasz je na nagrody, takie jak karty podarunkowe czy abonamenty. Tak w skrócie można wyjaśnić zasadę działania programu Xbox Game Pass Quests. Brzmi fajnie prawda? Gracie w swoje ulubione i tytuły i jeszcze chętniej poznajecie nowe, a w dodatku dostajecie nagrody.

Niestety do tej pory program był dostępny wyłącznie tylko dla graczy z stanów Zjednoczonych, Kanady, Brazylii i Wielkiej Brytanii. Natomiast od dziś dołączyć jeszcze mogą Ci z Australii, Irlandii, Nowej Zelandii, Singapuru, Francji, Niemiec, oraz Meksyku. Spore doładowanie, jednak nic nie wnoszące dla nas. Warto też nadmienić, że funkcja jest ściśle powiązana z Microsoft Rewards, z którego również nie możemy skorzystać.

Zobacz również: Kup 4 puszki Monster w sieci Żabka i odbierz miesiąc Xbox Game Pass gratis!

Pozostaje mieć tylko nadzieję, że jak najszybciej, przy kolejnej fali, Xbox Game Pass Quests pojawi się i w Polsce. Obawiam się tylko, że jest to jednak raczej dość optymistyczne podejście.

Najnowsze wpisy, które warto zobaczyć:

Autor wpisu:

Piotr Dudek

Piotr Dudek

Człowiek i gracz. Od wielu lat gram na konsolach Microsoftu. Moją pierwszą był Xbox 360 w zestawie z Forza Motorsport 3. Jestem  fanem 4K na dużym ekranie.  Od 4 lat jestem w programie Xbox Insider, o którym często też tu piszę. GT: Marianek9.