Xenon Wired Controller – Czyli pad od 360 dla nowej generacji

Podziel się z innymi!

Facebook
Twitter
Email
Reddit
WhatsApp

Xenon Wired Controller od Hyperkin został zapowiedziany już pod koniec zeszłego roku. Jest wyjątkowy, ponieważ jest repliką kontrolera z konsoli Xbox 360.

Jeżeli jesteście posiadaczami Xboxa One lub Series X|S, ale uwielbiacie powracać do starszych tytułów za pomocą wstecznej kompatybilności, to ten kontroler może być dla Was. Xenon Wired Controller to nic innego, jak oficjalnie licencjonowany kontroler dla nowszych generacji konsol wzorowany na tym kultowym, doskonale nam znanym z Xboksa 360.

Hyperkin Xenon Wired Controller

Hyperkin Xenon Wired Controller

Jedyną różnicami są klawisze „Start” i „Back” zastąpione współczesnymi odpowiednikami oraz dodatkowy guzik do wykonywania zrzutów ekranu. Pad jest przewodowy, a przewód możemy odłączać i podłączać pod port USB typu C. Jest tez port słuchawkowy. Pad dostępy jest w czterech wersjach kolorystycznych: czarnej, białej, czerwonej oraz różowej.

Hyperkin Xenon Wired Controller

Ich cena w oficjalnym sklepie Hyperkin to $49.99.

Autor wpisu:

Picture of Piotr Dudek

Piotr Dudek

Człowiek i gracz. Od wielu lat gram na konsolach Microsoftu. Moją pierwszą był Xbox 360 w zestawie z Forza Motorsport 3. Jestem  fanem 4K na dużym ekranie.  Od 8 lat jestem w programie Xbox Insider, o którym często też tu piszę. GT: Marianek9.

Promocje Xbox od CDKeys

Najnowsze wpisy, które warto zobaczyć: