Jutro ruszają zamówienia przedpremierowe na konsolę Xbox One X

Podziel się z innymi!

Facebook
Twitter
Email
Reddit
WhatsApp

Czekacie na najmocniejszą konsolę na świecie w standardowej edycji? Szykujcie więc swoje portfele.

Od konferencji Xbox na Gamescomie, która miała miejsce 20 sierpnia, możemy zamawiać limitowaną konsolę Xbox One w edycji Project Scorpio. Jeśli jej czarno-zielony design nie wpadł w Wasze gusta i czekacie na standardową wersję, to już jutro będziecie mogli złożyć na nią zamówienie. Jak donosi brytyjski sklep game.co.uk, jutro Microsoft ma w końcu uruchomić możliwość składania pre-orderów. Dowiedzieliśmy się także, że stanie się to z samego rana, a dokładnie już o 09:00 czasu polskiego.

Dlatego jeśli czekaliście na tą wiadomość, to szykujcie swoje portfele. O ile wiadomość się potwierdzi, zamówienia będą możliwe do złożenia na stronie Microsoftu, a także w polskich sieciach handlowych: Media Expert, Neonet, RTVeuroAGD, Media Markt oraz Saturn. Podane sklepy są oficjalnymi partnerami Microsoftu, więc tam najlepiej będzie pierwsze szukać zamówień.

Obie wersje, standardowe oraz Project Scorpio, będą miały swoją premierę w tym samym czasie, czyli 7 listopada. Cena zapewne również zostanie ta sama, która obecnie wynosi 2099 złotych. Można posiłkować się różnymi rabatami, na przykład w Neonet za zapisanie do newslettera otrzymujemy 50 złotych zniżki na zakupy.

Xbox One X pozwoli na doświadczenie jeszcze lepszej rozgrywki, gdyż urządzenie będzie dysponować 40 procent większą mocą obliczeniową, niż jakiekolwiek inne dostępne obecnie urządzenie tego typu, umożliwiając wyświetlanie treści w natywnej jakości obrazu 4K, przy kompatybilnych telewizorach. Warto sprawdzić też listę gier, które potwierdziły wykorzystanie tak wielkiej mocy, dostarczając obraz Ultra HD, HDR oraz dźwięk w standardzie Dolby Atmos.

Autor wpisu:

Picture of Adrian Dudek

Adrian Dudek

Szanuję każdą platformę do gier. Jestem wielkim fanem festiwalu Horizon, co-opowych platformówek i zręcznościówek. Na co dzień przeciętny gracz, dumny tata, troskliwy mąż.  | Co-Founder WorldofXbox.pl

Promocje Xbox od CDKeys

Najnowsze wpisy, które warto zobaczyć: