Xbox Series S za 1149 złotych!

Podziel się z innymi!

Facebook
Twitter
Email
Reddit
WhatsApp

Xbox Series S to świetna okazja na rozpoczęcie przygody z konsolami a także doskonały prezent pod choinkę dla dziecka. Również dla tego większego, dużo większego.

W czasach, kiedy ceny konsol nowej generacji poszły w górę przebijając nawet próg trzech tysięcy złotych, Xbox Series S może być kapitalną alertową. Zagramy na niej w każdą nowo wydaną na konsolę grę, co w tej cenie jest rewelacyjną wiadomością.

Jedynym ograniczeniem w zestawieniu z mocniejszym wariantem, czyli wersją Series X jest brak napędu na płyty (obsługa gier cyfrowych), mniejszy dysk oraz odpowiednio niższa grafika w grach.
By cieszyć się rozgrywką nie potrzeba nawet żadnych dodatkowych abonamentów.

Zobacz także:
Kontrolery Xbox za 188 złotych w Microsoft Store!
Startuje Xbox Black Friday!

Konsola oferuje szereg darmowych gier sieciowych, do których nie są wymagane żadne subskrypcje. Także mamy tu do czynienia z jednorazowym wydatkiem i nieskończoną zabawę. Oczywiście można iśc krok dalej i uczynić z naszego sprzętu maszynkę do Game Passa.

> Xbox Series S za 1149 złotych kupicie na Allegro <

Autor wpisu:

Piotr Dudek

Piotr Dudek

Człowiek i gracz. Od wielu lat gram na konsolach Microsoftu. Moją pierwszą był Xbox 360 w zestawie z Forza Motorsport 3. Jestem  fanem 4K na dużym ekranie.  Od 8 lat jestem w programie Xbox Insider, o którym często też tu piszę. GT: Marianek9.

Promocje Xbox od CDKeys

Najnowsze wpisy, które warto zobaczyć: