Xbox Preview zmienia się w Xbox Insider

Podziel się z innymi!

Facebook
Twitter
Email
Reddit
WhatsApp

Microsoft dziękuje użytkownikom programu Preview za wszystkie oddane do tej pory opinie, porady oraz zgłoszone błędy w oprogramowaniu. Postanawia w tym momencie rozwinąć program jeszcze bardziej, aby zwiększyć jego skuteczność, a graczom dać więcej możliwości. Zmieni się również nazwa na Xbox Insider, co oczywiście nie jest końcem zmian.

Nowa wersja programu trafi początkowo tylko do małej, najaktywniejszej grupy użytkowników, następnie falami do większej ilości a docelowo do wszystkich. Dosłownie wszystkich. Nie będzie potrzebne nam już żadne zaproszenie, wstęp będzie swobodny.

Podsumowanie oraz pozostałe zmiany to:
– Program jest bardziej spersonalizowany, dając nam przez to więcej możliwości wyrażania opinii o testowanych aktualizacjach,
– nowy, bardziej intuicyjny, łatwiejszy w obsłudze interfejs,
– obsługa wielu kont na jednej konsoli,
– nowa nazwa: Xbox Insider,
– nie musimy posiadać zaproszenia by dołączyć.

Jesteście aktualnie w Xbox Preview i lubicie testować najnowsze aktualizacje? Podzielcie się z nami swoją ogólną opinią!

Autor wpisu:

Piotr Dudek

Piotr Dudek

Człowiek i gracz. Od wielu lat gram na konsolach Microsoftu. Moją pierwszą był Xbox 360 w zestawie z Forza Motorsport 3. Jestem  fanem 4K na dużym ekranie.  Od 8 lat jestem w programie Xbox Insider, o którym często też tu piszę. GT: Marianek9.

Promocje Xbox od CDKeys

Najnowsze wpisy, które warto zobaczyć: