Xbox Partner Preview już jutro!

Podziel się z innymi!

Facebook
Twitter
Email
Reddit
WhatsApp

Już jutro Xbox Partner Preview, czyli specjalny format, w którym zobaczymy odrobinę nadchodzących gier. Czego dokładnie się spodziewać?

Dogodna pora i niedługi czas trwania – tak zostało zaplanowane Xbox Partner Preview, które odbędzie się już jutro (środa) o godzinie 19:00 naszego czasu. W trakcie transmisji zaplanowano garść nowych zwiastunów i materiałów z gier od naszych partnerów, które pojawią się na konsolach Xbox, PC oraz w usłudze Game Pass w nadchodzącej przyszłości.

Xbox Partner Preview

Spodziewajcie się materiałów między innymi od:

  • Ryu Ga Gotoku Studio (Like a Dragon: Infinite Wealth)
  • Remedy Entertainment (Alan Wake 2)
  • Studio Wildcard (Ark: Survival Ascended)
  • Microbird Games (Dungeons of Hinterberg)

Wydarzenie ma być transmitowane na oficjalnych kanałach YouTube oraz Twitch należących do Xbox. Nie zabraknie też napisów w języku polskim. Należy też pamiętać, że Xbox Partner Preview nie będzie zawierać żadnych dodatkowych wiadomości, ujawnień gier ani informacji o Game Pass związanych z niedawnym przejęciem Activision Blizzard King.

Autor wpisu:

Piotr Dudek

Piotr Dudek

Człowiek i gracz. Od wielu lat gram na konsolach Microsoftu. Moją pierwszą był Xbox 360 w zestawie z Forza Motorsport 3. Jestem  fanem 4K na dużym ekranie.  Od 8 lat jestem w programie Xbox Insider, o którym często też tu piszę. GT: Marianek9.

Promocje Xbox od CDKeys

Najnowsze wpisy, które warto zobaczyć: