Xbox One z nowymi możliwościami personalizacji

Podziel się z innymi!

Facebook
Twitter
Email
Reddit
WhatsApp

Wybrane osoby będące w programie Xbox Insider już teraz mogą testować nowe możliwości, które w przyszłości zostaną udostępnione całej społeczności. Zobaczcie, co nowego Was czeka.

Microsoft oprócz testów dashobardu w trybie „ABC”, działa także nieustannie na innych polach. Uproszczona została zakładka z ustawieniami konsoli. Na pierwszy rzut oka, dostępnych zakładek jest o ponad połowę mniej. Możecie zobaczyć to na poniższym zdjęciu.

Xbox nowe menu ustawień

Dzięki przegrupowaniu ustawień, nawigacja po sekcji ustawień ma być jeszcze prostsza i bardziej intuicyjna. Odświeżoną zakładkę dostali wybrani testerzy oprogramowania Xbox. Jednak niezależnie od tego, możecie dostrzec jeszcze jedną, całkiem fajną zmianę. Jest nią możliwość dostosowania zakładek w przewodniku. Teraz to Wy zadecydujecie, w jakiej kolejności pojawią się ikony. Pełna dowolność.

Zobacz również: Shocktober Sale 2019 – Halloweenowa wyprzedaż w sklepie Xbox!

Co myślicie o takich zmianach, czy są one dla Was potrzebne?

Autor wpisu:

Piotr Dudek

Piotr Dudek

Człowiek i gracz. Od wielu lat gram na konsolach Microsoftu. Moją pierwszą był Xbox 360 w zestawie z Forza Motorsport 3. Jestem  fanem 4K na dużym ekranie.  Od 8 lat jestem w programie Xbox Insider, o którym często też tu piszę. GT: Marianek9.

Promocje Xbox od CDKeys

Najnowsze wpisy, które warto zobaczyć: