Xbox One X ze specjalnym, nowym ekranem uruchomiania konsoli

Podziel się z innymi!

Facebook
Twitter
Email
Reddit
WhatsApp

Za każdym razem, gdy uruchomimy konsolę, poczujemy moc konsoli One X w nowym ekranie powitalnym.

Już za kilka dni na rynku pojawi się najnowsza i najpotężniejsza konsola Microsoftu, którą jest Xbox One X. Tą otrzymać możemy w dwóch edycjach: standardowej lub w wersji Project Scorpio Edition. Ta druga wyróżnia się kolorem i sygnaturami „Project Scorpio” na froncie urządzenia jak i na kontrolerze Xbox. Oprócz tego wszystko pozostaje bez zmian.

Nowością dla nowej maszyny z rodziny Xbox jest za to ekran uruchamiania, dodający do standardowej animacji kilka sekund ze znanych nam spotów #FeelTruePower. Jeżeli nie chcecie zobaczyć przed premierą co kryje się w nowym ekranie startowym, nie oglądajcie poniższego materiału.

Do ujawnienia przyczynił się zespół Achievement Hunter, który otrzymał swój przedpremierowy egzemplarz do oceny. Oczywiście nic w tym dziwnego, że w końcu ktoś udostępnił materiał objętym embargo. Była to jedna z tajemnic, gdzie wiadomo było, że istnieje nowy startup screen, co potwierdził na Twitterze sam Mike Ybarra.

Poniżej znajdziecie urywek filmu ekipy Achievement Hunter z nową animacją ukazującą moc Project Scorpio. Nie jest czymś świeżym, ale świetnie pasuje do najpotężniejszej konsoli Xbox One X.

Autor wpisu:

Picture of Adrian Dudek

Adrian Dudek

Szanuję każdą platformę do gier. Jestem wielkim fanem festiwalu Horizon, co-opowych platformówek i zręcznościówek. Na co dzień przeciętny gracz, dumny tata, troskliwy mąż.  | Co-Founder WorldofXbox.pl

Promocje Xbox od CDKeys

Najnowsze wpisy, które warto zobaczyć: