Xbox One X w limitowanej edycji Project Scorpio

Podziel się z innymi!

Facebook
Twitter
Email
Reddit
WhatsApp

Zdaje się, że Microsoft ma dla graczy niemałą niespodziankę w postaci specjalnego malowania konsoli One X.

Już jutro poznamy szczegóły dotyczące pre-orderów na „najmocniejszą konsolę na świecie„. Chodzi oczywiście o Xbox One X, o którym głośno od E3 w 2016 roku, mający pojawić się na półkach sklepowych 7 listopada. Microsoft nie przedstawił jeszcze żadnych szczegółów dotyczących tzw. bundle packów, ale jak to zawsze bywa, w sieci pojawiają się pogłoski. Jedną z nich jest limitowana edycja konsoli Xbox One X w motywie Project Scorpio. Jak wiemy, jest to kodowa i tajemnicza nazwa urządzenia i tak samo będzie wyglądała wspomniana edycja konsoli.

Urządzenie wyróżnia się mocno czarnym malowaniem z zieloną sygnaturą Project Scorpio. Z informacji wynika, że logo pojawi się również na froncie konsoli Xbox One X.

Informacja i galeria wyciekła z niemieckiej strony sklepu media-markt, które jest najbliżej wiadomości na temat sprzedaży. Oficjalnie wszystko zostanie przedstawione jutro na konferencji Xbox w Kolonii.

Autor wpisu:

Adrian Dudek

Adrian Dudek

Szanuję każdą platformę do gier. Jestem wielkim fanem festiwalu Horizon, co-opowych platformówek i zręcznościówek. Na co dzień przeciętny gracz, dumny tata, troskliwy mąż.  | Co-Founder WorldofXbox.pl

Promocje Xbox od CDKeys

Najnowsze wpisy, które warto zobaczyć: